Jump to content
drenn

Wywiad z młodym sadownikiem ;)

Recommended Posts

Posted

Dżem dobry misiaki! Oj długo wiało tu pustką, chyba wreszcie pora nieco odkurzyć.

Dziś w końcu udało mi się dorwać w swe sidła @ Chingy, jedyną osobę na stanowisku  @ AntyCheat

Czy sądzisz, że wiesz o Nim dużo? Sprawdź swoją wiedzę 🙂

No witam milordzie. To jadym z tym koksem?

Jasne.

W takim razie standardowo poproszę byś się przedstawił użytkowników.

Mam na imię Adam w grudniu skończę 18 lat, chodzę do technikum na kierunku technik ogrodnik. Mam nadzieję że tyle wstępnie wystarczy.

Zdecydowanie! Czy ekipa how2kill ma czuć się zaproszona na imprezę?

Oczywiście! Jednak będę robił taką zwykłą posiadówkę w pubie a nie zorganizowaną imprezę ale obecność miłe widziana.

W takim razie czekamy do grudnia ^^ 
Mam rozumieć,  że skoro mała posiadówka to raczej nie jesteś osobą,  która woli wielkie imprezy i huczne przyjęcia?

Znaczy takie wielkie imprezy nie są złe ale wolę kiedy są sami znajomi albo przynajmniej ta swoja "ekipa".

To mamy coś wspólnego.  
Skąd w ogóle pomysł na taki kierunek szkoły? Jesteś fascynatem ogródków?

Może ogrodów nie ale od małego siedzę w sadach, ponieważ mój tata prowadzi gospodarstwo sadownicze i od zawsze na nim pomagam i zdecydowałem że przejmę od taty gospodarstwo i przez to że poszedłem na ten kierunek technikum to będę miał łatwiej przejąć gospodarstwo i będę miał więcej korzyści z tego niż żebym przejmował bez zawodu.

Czyli pracuś z Ciebie. Jakiego rodzaju gospodarstwo prowadzicie? Co konkretnie uprawiacie?

Sadownicze, jak na razie mamy jabłka ale w tym roku myślę, że posadzimy też gruszki.

W zeszłym roku słyszałem o protestach sadowników, ponieważ ceny w skupach są tak niskie, że niewarto sprzedawać.  Czy ten biznes jest opłacalny?

Zeszły rok był naprawdę katastrofalny dla sadowników I nie tylko. Czy jest opłacalny? Zależy od tego jak bardzo chce się prowadzić gospodarstwo i czy to jest na pewno to co chcemy robić, bo jeśli niby będziemy mieć to gospodarstwo ale nie będziemy regularnie robić i nie będziemy rozwijać tego co robimy to nic z tego nie będzie. Nieraz tak było że ktoś miał gospodarstwo żeby sobie dorabiać pieniędzy ale to nie wychodzi, w zeszłym roku już pare takich gospodarstw upadło I jest aktualnie na sprzedaż.

Ale Wy pracy się nie boicie i dzielnie trzymacie.
Czy kiedykolwiek myślałeś o innym zawodzie?

Nawet nie myślałem nam innym zawodzie bo nawet nie widzę żebym do któregoś pasował.

Dobrze, że wiesz czego chcesz.
Czy mogę spytać gdzie mieszkasz?

Wolę tylko tyle powiedzieć że mieszkam 40km od Warszawy 😜 

Rozumiem, prywatność przede wszystkim. 
Czy często odwiedzasz naszą stolicę skoro dzieli Cię od niej tylko 40 km?

Myślę że tak średnio raz na 2 miesiące I najczęściej jeżdżę do sklepów aby kupić ubrania.

Jesteś osobą, która lubi zakupy czy robisz je, bo musisz?

Robię bo muszę, nienawidzę chodzić tak bezczynnie po sklepach i wchodzić do nich ale nic nie kupić.

Hah jak większość z nas facetów. 
A co w ogóle lubisz robić w wolnym czasie?

Spotykać się że znajomymi, a jak nie da rady no to się wyluzować przy muzyczce, a później pograć w jakąś giereczkę.

Czyli typowy młodzik 🙂 
Skoro wspominasz muzykę to aż muszę zapytać jaki rodzaj preferujesz?

Raczej lubię słuchać remixów piosenek, ale najczęściej jest to co mi wpadnie w ucho.

Czyli wszystko po trochu? Nie rzucisz słuchawkami o ścianę gdy puszczę Ci rocka?

Nie nie, jestem spokojnym i cierpliwym człowiek, nawet jakbym miał słuchać rocka przez kilka godzin  😜 

Ok, kiedyś to sprawdzę xD
Teraz z wiadomych przyczyn raczej nigdzie nie wyjdziesz ze znajomymi. Co więc robisz całe dnie?

W sumie tylko pracuję i odrabiam lekcje na tyle ile mogę. 

Czyli brak czasu wolnego?

No rzadko kiedy jest ten czas. Gdy już wracam z pracy to siadam przy kompie i odrabiam lekcje a później pogram.

Biedaku [głaszcze po główce].
Co w ogóle sądzisz o tym co się u nas dzieje przy okazji pandemii? Jest dobrze czy źle?

Jest na tyle źle, że już nie ma co sobie żartów stroić tylko słuchać się zaleceń rządu, lecz nie każdy to rozumie i to sobie lekceważy. Wiadomo też, że rząd i media nie wszystko mówią żeby panika nie wzrastała.  Dajmy przykład taki, że w moim pobliskim mieście ewakuowano cały szpital ale nic o tym nie było na FB ani nigdzie.

Na tym polega chyba nasz problem,  jedni lekceważą a inni panikują. Brakuje złotego środka. 
Czy to bardzo utrudnia Wam prowadzenie biznesu?

Bardzo, na początku jak jeszcze nikt nie wiedział o wirusie mieliśmy 10 pracowników, teraz gdy wirus się tak rozprzestrzenił mamy tylko 2 pracowników. Każdy klient nas prosi o to abyśmy zrobili dla niego towar ale my po prostu nie mamy jak. Ten wirus bardzo się odbije na gospodarce i nie tylko naszej krajowej ale też na światowej.

Ehh przykre, wróćmy jednak do Ciebie. 
Jak w ogóle doszło do tego, że dołączyłeś do How2Kill?

Oczywiście że przez Desnoxa, któregoś pięknego dnia zostałem adminem u niego ma serwerze Only AWP i tak wyszło, że jakoś się kontakt urwał, później się zgadaliśmy na snapie i tak jest teraz że gdzie on tam i ja 😜 

Ten to wszędzie ma znajomości ^^
Skąd też pomysł na rolę UBT? Robiłeś to wcześniej czy to pierwszy raz?

Pomysł stąd że powiedziałem Desnoxowi, że chcę robić więcej niż tylko siedzenie na serwerze to, on mi zaproponował żebym został UBT. Ja że zawsze chcę pomagać to zostałem z tą rolą. Tak jest to mój pierwszy raz w tej roli.

I z tego co widzę idzie całkiem nieźle. 
Muszę jednak zapytać czy jest coś czego brakuje według Ciebie w sieci?

Dziękuję bardzo 😁
Nie raczej niczego nie brakuje, jak mam jakiś pomysł to pisze do właściciela aby rozpatrzył to.

To może pochwalisz się ostatnim pomysłem jaki miałeś?

Ostatni pomysł jaki zaproponowałem to był aby poszukać partnerstw na discordzie.

Wziął to sobie głęboko do serca jak widać. 
Pomysły,  Pomysły... no muszę to wiedzieć. Skąd przyszedł Ci do głowy nick Chingy? To coś oznacza?

Historia tego nicku jest taka że kiedyś grałem w grę "Margonem" z bratem i stworzył dla mnie postać którą nazwał Chingy I już tak zostało, że jestem Chingy. A brat wziął nick od rapera który ma taki pseudonim.

Interesujące, mam podobną historię ale to ja jestem tym starszym bratem,  który wymyślił młodemu nick.

Teraz musisz znaleźć w sobie nieco obiektywizmu, ponieważ chcę spytać czy uważasz się za osobę atrakcyjną?

Niezbyt często, tak sądzę ale jeśli ktoś mi gada albo pisze że jestem przystojny czy coś podobnego, no to jednak to podnosi na duchu i ma się lepsze zdanie o sobie.

A masz jakąś pannę,  która by Ci to mówiła?

Już niestety nie ale jestem w trakcie poszukiwań 😄 😏

Uu a co to się stało,  że już nie?

Powiedzmy, że stwierdziliśmy że nie ma sensu dalej w to iść jeśli nasze przyszłości się nie zgrywają.

Szkoda. A jeśli już jesteśmy w temacie związków to co myślisz o związkach homoseksualnych?

Nie przeszkadza mi że takie związki są ale po prostu jeśli widzę jak tacy ludzie się obściskują w miejscach publicznych to już niezbyt się to podoba.

Neutralnie ^^
Tak z innej beczki, gdybyś wygrał na loterii to jaka byłaby pierwsza rzecz, którą byś zrobił?

Kupiłbym sprzęty do gospodarstwa i ogólnie bym je ulepszył oczywiście 🙂 

Oo, nie spodziewałem się takiej odpowiedzi.

Jakie cechy najbardziej cenisz u innych?

Szczerość, poczucie humoru w parze z dystansem do siebie i fajnie by było jakby ktoś był inteligentny 😄 

O faktycznie byłoby fajnie xD
Teraz pora sprawdzić Twoją wiedzę o przetrwaniu.
Jakie 3 rzeczy zabrałbyś na bezludną wyspę?

siekiera, apteczka, flary.

Brawo,  to dobra odpowiedź, wygrałeś gumę orbit xD

Masz jeszcze siły, czy masz mnie już dosyć?

Woow! Dziękuję! Dawno nic nie wygrałem xD

Ja bym nie miał siły? Spokojnie jeszcze dam radę.

Więc pytanie kolejne z kategorii gamingu. 
Czy uważasz,  że moda na robienie gier pod smartfony jest dobra?

Nic nie mam przeciwko aby takie coś było, lecz dobrze by było aby tworzyli gry, które są skierowane dla szerszego grona osób niż dzieci. Bo to co teraz patrzę, ile jest gier banalnych w mechanice to jest żart.

Sam czasem grywasz?

Jeśli mam czas i mi się nudzi to jasne, ale to najczęściej w gry typu strategia albo zręcznościowe.

Ale teraz będziesz ogrywał pewnie gwinta co nie?

Oczywiście ale nie chce mi się jakoś pobrać, wywala mi pobieranie co chwilę 😕

Nie tylko Ty masz problem,  mi pobiera całą noc i to nie wystarczyło...

Powiedz mi czy lubisz zwierzaki?

Jasne że lubię, najbardziej psy 🙂 

To na bank jakiegoś masz!

Mam aktualnie 3 psy 😁

O kurcze, sporo. Jakie to imiona im nadałeś? Może jakieś fotki? ^^

1. Cygan 2. Kudłaty 3. Kropka. 
Aktualnie nie mam zdjęć, nie wiem czemu.

Dlaczego cygan xD?

Jakoś tak wyszło 😅 może przez to że ma czarną sierść.

Macie tam pomysły haha.
Nie dam rady dłużej,  cygan mnie rozbroił xD

Dzięki wielkie za Twój czas, masz ochotę kogoś pozdrowić?

Jasne, pozdrawiam całą ekipę How2Kill, wszystkich adminów serwerów i graczy!

I super,  widzimy się na forum ^^

I fajnie 😁  No to do zobaczenia.

• Lubię to! 1
  • Super! 3
  • Woow! 1

spacer.png

Posted

Dziękuję za wywiadzik! ❤️ 

• Super! 1
  • Woow! 1

Posted

Przystojny z Ciebie mężczyzna @ Chingy!!! ❤️