Jump to content
Desnox

Degradacja Lekter

Recommended Posts

Posted
  • Nick: @ LEKTER 5vs5
  • Data: 26/03/20
  • Powód degradacji: Używanie wspomagaczy
  • Decyzja: @ Casp3r
  • + Gracz zostaję zbanowany na serwerach
  • Super! 4
  • Woow! 1
  • Haha! 4

Posted

Dzięki AZZTORM za otworzenie tematu to po pierwsze ^^

Po drugie, chce się wypowiedzieć na temat LEKTERA i jego chitowaniu podczas mmie

Po dokładnym obejrzeniu demka, mogę potwierdzić że gracz o nicku "21" używał wspomagaczy, a dokładnie mówiąc aimbota. LEKTER miał dużo podejrzanych akcji, jak na przykład ten jak był w underze, i za boxami na midzie był wróg, on chciał baitować strzał, i za jakimś razem LEKTER oddał strzał z AWP, a nawet on nie wychylił, po drugie jak wchodził na bs B, to patrzył się na shorta bez scopa, bo miał SG 553, a jak chciał sprawdzić pod oknem, to już automatycznie scope i hs, to dla mnie było dziwne, dużo było akcji gdzie ty pokazywałeś że używałeś WH. Kolejna akcja kiedy byłeś w clutchu 1v1 na bs B, typek był w kuchni, a ty patrzyłeś okno, i jak chciał wejść nie oknem o drzwiami, to odrazu tam się wcelowałeś i 1 tap, nie wiem czy to był fart czy co no ale to było dziwne. Ostatnia sytuacja, jak byłeś w kuchni z AWP, to gracz o nicku 21 podchodził drzwiami, i tam się wcelowałeś i czekałeś, aż on peeknie, jak postanowił nie peekować i pójść na bsa, to idealne odscopowałeś awp, w idealnym momencie jak już odpuścił wejście do kuchni.

Więc jak dla mnie, LEKTER używał WH, i zdania nie zmienię

steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-iydLu-Fc2j6-pRjXS-DNcYw-zhJaA

Tu macie demko jak ktoś by chciał, obejrzeć

Życzę miłego wieczoru 

• Lubię to! 2
  • Haha! 1

76561198192598779.png

1085468987_JestemBogiemgif.gif.1e7bcfd47f58e237504df905c4d661d3.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...