Jump to content

Recommended Posts

Posted

Twój nick: nax

Nick oskarżonego administratora: ✪Ksanxs

Powód skargi: Nieobiektywne rozpatrzenie sprawy przez tego administratora. Żadnych niestety dowodów nie mam ale gracz o nicku mlody wyzwał mnie od ku**y, a ja mu odpowiedziałem że by się zamknął i dostałem gaga a chłop 12 latek (chodzi o mlodego) się ze mnie śmiał cały czas jak był koniec meczu wyzywał mnie od ku**y a szanowny admin o nicku ✪Ksanxs  mówił że cicho bo usłyszy (chodziło o mnie). I jak na razie przez 12-letniego gamera zostałem prowokowany i kary on nie otrzymał a ja musiałem otrzymać. Przykro mi jest bo byłem kiedyś adminem na tym serverze i starałem się być obiektywny do każdego z graczy. Jak sytuacja się powtórzy i będzie to za mało dowodów to za przeproszeniem w tańcu już się nie będę pierdzielić i zacznę robić screeny.

Pozdrawiam z poważaniem.

nax niegdyś wax

By Desnox,

Jeśli pamiętasz jaki to był mecz i o której godzinie, to wejdz na demka i tam będzie wszystko słychać edytuj post podaj wtedy link do demka i podaj dokładny czas

Edited

Posted

Tutaj już wszystko jest

Prosze obejrzcie sobie to od 40:00 min do końca:

auto0-20200422-141521-1349589353-de_mirage-______________PL__Only_Mirage_______________1shot1kill.pl.dem

Posted (edited)

Jeśli chodzi o gaga którego dostałeś , nie ma dowodów dlaczego dostałeś gaga więc nie ocenie ale jeśli chodzi o admina ksanxs i gracza młody muszą zostać wyciągnięte konsekwencje

Czekam na wypowiedz właściciela

Edited by Kill3r6934

Posted (edited)

Czego godzine tam jak wchodze w demka i tam
14:15 początek - 15:02 koniec

jest godzina nagrania demka ?

http://w24.gotv.pro/srv61885/auto0-20200422-141521-1349589353-de_mirage-______________PL__Only_Mirage_______________1shot1kill.pl.dem.zip

Edited by nax kiedys wax IKSDE

Posted

Hmm halo @ Salvatar Mirage #2 @ Epidemic Mirage #2 @ MisMenn

@ ChingyChyba powinno to być dawno już załatwione:/ 

• Lubię to! 3

ᕙ[・۝・]ᕗᕙ( • ‿ • )ᕗ୧(^ 〰 ^)୨

ʕっ•ᴥ•ʔっ(づ ̄ ³ ̄)づ

(*˘︶˘*).。*♡

(◕ᴗ◕✿)

^_^

Posted

Zerknę to demko, kary mimo wszystkiego jeżeli ów sytuacja miała miejsce zostaną nadane oraz przeprowadzę rozmowę a administracją 😉

Posted

Sorka, że tak długo z kotem się bawiłem.

A tak bez żartów, oprócz tego iż @ Ksanxs Mirage #2zamiast wejść na specta i rozpatrzyć gracza "nikt" (który ma vac bana na koncie 😉) jakieś konkluzję wyciągał z jego gry, oraz tego iż gracz "młody" jak zwykle sobie na za dużo pozwala nic więcej na tym demku nie widziałem.

Wraz z tym jakże ciekawym demkiem, mimo iż minął jakiś czas, nie ukaram gracza "młody" lecz ów gracz doskonale wie, że wszelkie jego akcje są rozpatrywane i przy kilku następnych najbliższych nie będzie w stanie ponownie wejść na serwer. Nie potrzebujemy takich toxic graczy, którzy nie potrafią opanować emocji.

Dodatkowo użytkownik @ Ksanxs Mirage #2 zostaje ukarany degradem na chwilę obecną. Jeżeli zauważę poprawę jego zachowania w stosunku do graczy jak i serwera, będzie on miał możliwość ponownego zasiedlenia posady administratora serwera.

Temat do zamknięcia, dziękuje za uwagę :).

Posted

kolor zgloszenie przyjete.png

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie

ᕙ[・۝・]ᕗᕙ( • ‿ • )ᕗ୧(^ 〰 ^)୨

ʕっ•ᴥ•ʔっ(づ ̄ ³ ̄)づ

(*˘︶˘*).。*♡

(◕ᴗ◕✿)

^_^

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...