Jump to content
MisMenn

[✗] Minimalna znajomość SM/hp VIP etc

Recommended Posts

Posted

1. Myślę, że przyda się ustalenie jakiegoś minimalnego progu znajomości sm rozpatrując podanie na admina. 
2. Więcej HP mija się z celem arenek 1v1 - mogę niefortunnie przeżyć jako VIP mając 1hp po dwóch strzałach ze scouta czy uspa. (później w gierce to mega obniża pewność siebie bo wiesz, że np. head z uspa nie zabija na raz)

3. Rushowanie na arenkach powinno być karane lub w jakiś sposób uniemożliwione.
4. Ostatnio wbił na serwer gość z 2 banami i 13 comms banami, przyda się imo jakiś limit (np. 4 commsy = ban 1h)

5. Wydłużenie długości mapy (proponuję 15min).
6. Usprawnienie komendy sm_ukryj (żeby po zmianie mapy nie pokazywało, że dołączyłem na serwer tylko od razu wrzucało do "ukrytych obserwatorów").

simpul.png

• Super! 1

Posted

1. +++

2. +

3. +/-

4. +/-

5. +

6. To może być trudne, ale ja od pisania nie jestem, jednakże było by gites +++

By AZZTORM,

Wypowiadamy się argumentami, ponieważ opiekun nie wywnioskuje z twoich +++/--- = ≠ czy jesteś za czy też nie. Daję ostrzeżenie notatką. Przy okazji zapraszam do przeczytania regulaminu forum. "2.7. Wypowiadania się w jakimkolwiek podaniu, musisz podać minimum 3 argumenty, dlaczego jesteś na tak, bądź nie." Tyczy się to również propozycji.

Posted

1. +

2. ++++ Jestem za usunięciem, wiele osób na to narzeka, często wywołuje konflikty na serwerze, zresztą tak samo jak kev + hełm dla VIP.

3. ++++

4. + Tylko jak to weryfikować, widać kto ile banów dostał przy wejściu. Czy później da się to sprawdzić? Czy ktoś kto już ma te 4 comms bany dostanie bana? Zostaną zresetowane statystyki?

5. +/- Można zaokrąglić, chociaż nie widzę większego wpływy na grę.

6. N/A

| ASRock Z370 Extreme 4 | i5-8600K | Gigabyte GTX1060 6GB G1 Gaming | Ballistix Sport 16GB DDR4 | Tagan BZ Series 900W |

| Modecom Volcano Lanparty | Razer Basilisk | HyperX Cloud |

2uo1990.png.84656e203f5d3cf10123493243ff0f0c.png

Posted

1) Według mnie jakiegoś sensu to zbytnio nie ma, ponieważ jest wiele osób które nigdy nie miało w jakiś sposób styczności z rangą admina a świetnie sobię radzą.

Zresztą taka mała moja uwaga nie uważasz że ten punkt jest nie fair? Ty też zaczynałeś z zerowym doświadczeniem i co? jakoś sobie radę teraz dajesz:p, ponieważ zostałeś wprowadzony przez niektórych w ten "świat admina" :kappa:

Mam na myśli zwyczajnie że ta propozycja nie ma żadnego sensu, ponieważ KAŻDY zaczynał od zera nawet te osoby, które mogłyby pisać podanie, ponieważ mają jakieś doświadczenie z sm.. one też zaczynały od zera tak jak Ja, Ty i reszta.

2) Druga propozycja zdecydowanie na plus. Niezmiernie irytujące jest dawanie 2 tapow w głowę, ponieważ ktoś ma hełm:/ 

Jak najbardziej do usunięcia.

Co do dodatkowego hp zostawiłbym ponieważ Vip zawszę był w jakiś sposób OP i zazwyczaj przez te różne pierdołki ludzie chętnie kupowali vipa:p 

3) Już ktoś dawał tą propozycje żeby dać jakiegoś anty-rusha co zbytnio sensu nie ma. Lepiej dodać do regulaminu że rushować można po np upływie paru sekund. 

4) Jestem średnio do tego nastawiony ale może to coś da idk. 

5) Najlepiej gdyby było głosowanie na początku każdej mapy ile ma trwać dana mapa. O ile pamiętam jest taki plugin. 

6) bind p "say /sm_ukryj" 

Zbinduj sobie ukrywanie pod przycisk. Po zmianie mapy nie wybieraj drużyny tylko w menu wpisz lub użyj binda /sm_ukryj następnie kliknij ESC i voilla:p 

• Super! 1

ᕙ[・۝・]ᕗᕙ( • ‿ • )ᕗ୧(^ 〰 ^)୨

ʕっ•ᴥ•ʔっ(づ ̄ ³ ̄)づ

(*˘︶˘*).。*♡

(◕ᴗ◕✿)

^_^

Posted

1. Niby spoko, lecz troszke słabe bo jakos trzeba zacząć bo samym przeczytaniem znaczen komend mysle ze niektore osoby nie dalyby rady, a jak sie to czyta i jednoczesnie uzywa to jest to o wilee łatwiejsze

2. Nie tyle co hp, ale full armor na pistolach to niszczy juz fest, duzo osob sie na to denerwuje podczas rozgrywki, a jak jest zla atmosfera to sie gorzej gra

3. Co do rushowania napisalem juz na to propozycje lecz zostało to odrzucone słowa ze trzeba sie uczyc aima w kazdej sytuacji (czy cos takiego)

4. Co do tego to było to na dzisiejszej rozmowie i lepiej zostawie to bez komentarza :kappa::kappa:

5. Co do długości to jestem neutralny bo nie robi mi to jakiejs roznicy

6. Jak najbardziej na tak + zeby pokazywala sie tez ta wiadomosc co ma vip jak wychodzi a nie tylko ta biała podstawowa wiadomosc

Posted

1. Nie uważam by to było dobre. Każdy z nas kiedyś zaczynał adminować a podstawowych komend można się uczyć na bieżąco. Akurat w adminowaniu to nie jest najważniejsze bo wole świeżego admina który uczy się komend ale jest spokojny, przyjazny niż jakiegoś pseudo cwaniaka.

2. @ MisMenn Zaproponuj swój setup  dla Vip'a na arenkach - Granaty itp odpadają.

3. Nie jestem zwolennikiem raszowania ale runda trwa zaledwie 20s. Czasem można się mijać więc wtedy jedyną opcją jest właśnie to. Na czas nie ma co dzielić bo rundy w tym wypadku są za krótkie. Wg nie powinno ograniczać się swobody podczas poruszania się na mapie.

4. Tak ostatnio rozmawialiśmy o tym. Kolejne kary dla danego gracza mogą być większe. Np Mute 10m > mute 30m > ban60 min

5. To mogło by być dobre z jednej strony bo czasem mapy strasznie szybko ulatują ale to też zależy od upodobań graczy co do mapy.

6. Nie wiem czy plugin daje takie możliwości i szczerze w to wątpię.

Amor Patriae Nostra Lex

2f5a48b9afe1a2d7.gif

Posted (edited)

Cytat

2. @ MisMenn Zaproponuj swój setup  dla Vip'a na arenkach - Granaty itp odpadają.

Unikalne modele postaci, dostęp do !gloves (teraz mają do tego dostęp wszyscy, zróbmy VIPa bardziej unikatowym), może jakieś dodatkowe punkty za zabicie w głowę (wiadomo - ogólnie za zabicie w głowę jest 1pkt, ale dla VIPa mogłyby to być np. 2 punkty) LUB zrobić opcję, iż co parę godzin będzie mógł zdobywać np. 2x więcej punktów za zabójstwo. 

Edited by MisMenn
  • Super! 2

Posted

1. Jestem na nie, ponieważ da się tego szybko wyuczyć.
2. Jestem za usunięciem hełmu i 105/ zgadzam się z @ MisMenn.
3. Nie zgadzam się z tym, ponieważ jedni mają lepszego aima a drudzy słabszego, więc wiadomo że lepiej jest im podjechać. Jeżeli jesteś na tyle dobry to sobie poradzisz.
4. Zgadzam się.
5. Jak dla mnie 15 minut byłoby wręcz idealne.
6. Również się z tym zgadzam. 

5 godzin temu, MisMenn napisał:

Unikalne modele postaci, dostęp do !gloves (teraz mają do tego dostęp wszyscy, zróbmy VIPa bardziej unikatowym), może jakieś dodatkowe punkty za zabicie w głowę (wiadomo - ogólnie za zabicie w głowę jest 1pkt, ale dla VIPa mogłyby to być np. 2 punkty) LUB zrobić opcję, iż co parę godzin będzie mógł zdobywać np. 2x więcej punktów za zabójstwo. 

Z tym się zgadzam, mogą być dodane wyróżniające się jedynie elementy  z wyglądu, lub więcej punktów za strzał w głowę lub w rundzie zwykłej za strzał z no scope.  

Posted
18 godzin temu, MisMenn napisał:

Na dodatkowe punkty się nie zgadzam osobiście, już teraz dużo osób pisze ,że VIP jest pay2win, nie idźmy dalej w tym kierunku bo topka nie będzie miała żadnego sensu.

| ASRock Z370 Extreme 4 | i5-8600K | Gigabyte GTX1060 6GB G1 Gaming | Ballistix Sport 16GB DDR4 | Tagan BZ Series 900W |

| Modecom Volcano Lanparty | Razer Basilisk | HyperX Cloud |

2uo1990.png.84656e203f5d3cf10123493243ff0f0c.png

Posted

Ale szczerze.. Topka i tak nie ma większego sensu 😄 wystarczy, że na prawdę dużo dużo grasz 😄 w tamtym miesiącu top1 miał k/d na minus, hs% też na niskim poziomie = osoba nie do końca top1 jakby się mogło wydawać 😛 poza tym tak właściwie to walczysz o pietruszke także (I mean nie ma nagród za top1).

image.png.f48358adead9d18396a9ae22ba815af8.png

Posted

Wbijają takie osoby z 15 commsami. bo NIkt nie potrafi odróżnić w którym momencie gracz przegiął i powinien dostać bana na dłuższy okres.

reszta jest zbędna.

Posted

kolor propozycja odrzucoa.png

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...