Jump to content
Reqsuu

Nowe pozycje w !guns i jackpot.

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam. 

Przychodzę do was z propozycją dodania nowych pojedynków na arenie, a mianowicie dodanie pojedynków np na: MP9, Nova/Mag-7, Rewolwer itd. Również ciekawe było by dodanie fleshy i pojedynków na granaty. Oczywiście każdy jak do tej pory zaznaczał by w !guns jaki rodzaj pojedynków mu odpowiada, myślę, że może to urozmaicić grę na serwerze. 

Druga propozycją jest do dodanie jackpota. Wyglądało by to tak, że za zabicie danego gracza dostaje punkty i dodatkowo można by było dodać jakąś walutę. Waluta mogła by służyć do gry w jackpocie lub dodać na serwer !sklep, gdzie gracza za zdobytą walutę mogli by kupić różne przedmioty np: vipa na 1 mapę.

Edited by Reqsuu
  • Lubię to! 1

Posted

Jestem jak najbardziej za! Nowe bronie oraz takie pojedynki bardzo urozmaiciły by rozgrywkę! 

• Super! 1

Posted

Prawie dwa tygodnie minęły, od czasu kiedy pisałem propozycję i widzę, że na razie cisza.  Prosiłbym jeszcze o wypowiedzi innych użytkowników i adminów na temat propozycji, a następnie akceptację, lub odrzucenie.

Posted

Jak na razie propozycje stoją, ponieważ na pierwszym miejscu jest forum, nie wiem czy zauważyłeś ale przez pewne sprawy czasem w ogóle nie da się wejść na forum lub strona zamula. 

Jackpot na arenkach nie będzie miał sensu ze względu na krótki czas rundy, ludzie zwyczajnie będą bawili się betowaniem stojąc afk.

Co do dodatkowych opcji w menu !guns, jest ich wiele i nie wiem czy jest sens dodawania kolejnych, ale jeżeli się uprzeć można dodać te smg/shotgun'y o ile już nie są na serwerze. 

Btw taka uwaga, przy dualach na fleshe plugin będzie się bugował ze względu na kevlar u vipa, zresztą runda jest za krótka by liczyć na "farta" w rzucaniu fleshem w przeciwnika :v, nie wiem do mnie jakoś to nie przemawia, ponieważ na arenkach w większości ćwiczy się skilla z jakiejś broni.

• Lubię to! 2

ᕙ[・۝・]ᕗᕙ( • ‿ • )ᕗ୧(^ 〰 ^)୨

ʕっ•ᴥ•ʔっ(づ ̄ ³ ̄)づ

(*˘︶˘*).。*♡

(◕ᴗ◕✿)

^_^

Posted

Jedyna propozycja która godna jest rozważenia to dodanie SMG i shoutgun do menu !guns. Co do reszty jakiś jackpot? To raczej na serwery typu 4fun. Fleshe były dla vipów i był wielki płacz i zgrzyt zębami więc fb/he itp jak na moje są zbędne na serwerze stricte przeznaczonego do czegoś w zupełności innego.

• Lubię to! 1

Amor Patriae Nostra Lex

2f5a48b9afe1a2d7.gif

Posted

Dodatkowe rundy dodane. To jest arenka 1vs1 a nie 4fun więc reszta jest zbędna.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...