Jump to content
KonSi

[ODRZUCONE] Podanie na Moderatora

Recommended Posts

Posted

Nick: KonSi
Imię: Dawid
Czas, który możesz poświęcić na forum: Na telefonie siedzę non stop więc jestem dostępny do 23 😁
Doświadczenie (opisz,  jeżeli tak):  Niestety jako moderator nie. Opiekun serwera admin posiadałem 😌
Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem?: Jest chęć do pomocy podwójna energia i jak dobrze myślę to nie ma na ten moment żadnego moderatora więc napewno się przyda pomoc dla AZZTORM 
Kontakt: https://steamcommunity.com/id/paaulina

• Lubię to! 3
  • Haha! 1

Posted (edited)

Jestem za na tego Pana, może wymagania nie do końca spełnione, jednakże jest to bardzo pozytywna mordka i na pewno by nie spartaczyła tej roli 😉

edit

@ KonSi zasługuje na to jak nikt, ale jak mu tego nie dasz @ DesnoxJak nie to widzimy się na blokach

Pozdrawiam was kochani! ♥️

Edited by stasiukot
  • Super! 1

Posted (edited)

Jestem na nie. 

Na początku chciałbym porównać twoje podanie z wymaganiami na moderatora.

WYMAGANIA:

- Minimum 17 lat. +

- Minimum 200 sensownych postów. -

- Znajomość regulaminu na poziomie bardzo dobrym.  -  Na forum jesteś od koło pięciu dni. Myślę, że nie wiesz, jakie panują tu wszystkie zasady. 

- Brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie. +

- Umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i opanowanie. +/ -

- Znajomość ortografii.  Nie jestem w stanie określić twojej interpunkcji. Twoje podanie jest napisane na kolanie i nawet nie posiada jednego zdania złożonego. 

- Dobra opinia wśród użytkowników. - Moja opinia jest taka, że jesteś tu za krótko, a pchasz się do administracji. Nie spełniając ponad połowy wymagań.

- Aktywność na forum. +/Na czacie może i się coś udzielasz, ale 27 postów to nic.  Założyłeś konto na forum koło 5 dni temu.

Zerowe doświadczenie, podanie napisane w 3 zdaniach.

Brak moderatora, rekrutacja otwarta - Rozumiem. Po to są wymagania na daną rangę, że trzeba je spełniać. To jest ranga administracyjna posiadająca uprawnienia. 

Nie wiem, czym ty chcesz mnie przekonać.

Takie moje zdanie.

Pozdrawiam @ The Denver.

Edited by The Denver
  • Lubię to! 2
  • Haha! 1

#sentyment<3

Posted (edited)

Yhhh.. Byłabym ZA ! Ale.....

- na formu pojawiasz się od zeszłego tygodnia (od piątku jak dobrze pamiętam)...

- wymagania to wymagania, po coś w koncu one są...

- siedzenie i pisanie na h2k boxie to za mała aktywność. Forum to nie tylko h2k box...

- nie sądzę żeby aż tak pilnie Administarcja potrzebowała Modka, żeby tak bardzo przymknąć oko na brak wymagań

Jesteś pozytywną osobą, wydajesz się być naprawde wporządku, ale popieram Pana wyżej. Uważam, że jest to za szybko...  Ale w przyszłości jak najbraziej widze Cie na tej czy innej posadzie 🙂

@edit  Dodam jeszcze, że z ciekawości sprawdziłam Twoją akrywność. 90% to posty w redakcji, pokaż się, głosowaniu na serwery czy zabawy... Tego nie da się podciągnąć pod SENSOWNE posty a co dopiero pod ich wymaganą liczbę :<

Edited by Ania.
  • Lubię to! 2

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

Posted

W tej chwili jestem na nie, już mowie Ci czemu wariacie:

Jesteś tu znany, ale twoja ostatnia aktywność nie powala.

Minusem jest doświadczenie, ale to wszystkiego można się nauczyć i gdzieś w końcu trzeba zacząć.

Mało wypowiadasz się w postach, chatbox to nie cale forum

Posiedź trochę dłużej, daj się poznać nowym użytkownikom, wtedy zdanie zmienię. 

• Lubię to! 2

76561198170353447.pngAddFriend.png

Posted

Nie zrozum mnie źle lecz mam lekko mieszane uczucia w tej sprawie stary. 

Zacznę od mniej fajnych rzeczy: 

Nie dawno wróciłeś i fajnie by było żeby więcej osób cię poznało.

Lekko się obawiam że za pochopnie będziesz robił jakies rzeczy (przynajmniej ja tak to odbieram, dlaczego? TUTAJ  link zostawiam) kolega, który składał podanie może i nie miał wzoru oraz nie spełniał wymagań ale nie oszukujmy się, trochę nie miła była twoja wypowiedź pod jego podaniem, dodatkowo pomocna też nie czy to dla Właścicielów czy dla autora postu, który nie do końca mógł wiedzieć co zrobił źle. 

Malutko się rozpisałeś na swój temat:/ + powód taki se:p 

Teraz czas na Plusy 

+Wiek

+Chęci 

+Kulturalny oraz miły

+Weteran tej sieci (jeżeli można tak powiedzieć) 

Ale to trochę mało :d bym był na tak. 

Ja ciebie nie skreślam a podanie bym jeszcze zostawił tak byś mógł nadrobić/poprawić minusy. 

Oczywiście wszystko zależy od Desnoxa lub Wesołego jeszcze:p 

Jak na razie jestem  neutral z czego bliżej mi na nie ale liczę i mam nadzieję że uda ci się poprawić wyżej wymienione minusy:D z czasem edytuje wiadomość i napiszę czy zmieniłem zdanie.

Pozdrawiam ~ AZZTORM :kotek:

• Lubię to! 1

ᕙ[・۝・]ᕗᕙ( • ‿ • )ᕗ୧(^ 〰 ^)୨

ʕっ•ᴥ•ʔっ(づ ̄ ³ ̄)づ

(*˘︶˘*).。*♡

(◕ᴗ◕✿)

^_^

Posted

Na tą chwilę odrzucam, faktycznie mają rację niektóre odpowiedzi pod podaniami nie powinny mieć miejsca jeśli chciałbyś być modem. 

Jeśli chodzi o posty za wiele ich nie posiadasz, dużo osób Cię nie zna. Wiele się zmieniło od twojego powrótu

Posiedź trochę daj się poznąć wykaż się i wtedy pomyślimy

Pozdrawiam

• Lubię to! 3
  • Super! 1

Posted

kolor podanie odrzucone.png

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...