Jump to content
SzymenPro

Propozycje AWP

Recommended Posts

Posted (edited)

Siemanko! Duża część z was jeszcze mnie zapewne nie zna. Jestem nowy na sieci i gram od tygodnia na serwerze AWP. Grając zauważyłem parę bugów i wpadłem na parę pomysłów co możnaby dodać / poprawić / zmienić na serwerze. Więc tak :

1. Zauważyłem, że raz na jakiś czas bugują się skiny. Zdarza się to czasami przy zmiania mapy. (dla mnie 2 razy - mam paręnaście godz na serwerze) ( zmienia się kosa i skin do niej jak i do awp-y - raz zresetowało mi stattrak ).

2. Dodanie komendy  /hide dla adminów ( naprawdę ułatwia ) ( zamiast przechodzenia do obserwujących możemy nie być widoczni <--- potencjalny cheater nie widzi nic podajrzanego-myśli że wyszliśmy z serwera )

3. Dodanie slota dla admina aby admin zawsze mógł wejść na serwer ( szczególnie jest potrzebny kiedy jest dużo ludzi )

4. Do sm na serwerze dodanie coś w stylu "ban dissconnected player" ( zdarzają się przypadki, że ktoś ucieka przed banem/mutem )

5. Dla adminów po śmierci dostępność oglądania wszystkich graczy na serwerze nie tylko osób z drużyny ( często zdarza się przyłapać przypadkowo kogoś na używaniu wh, bh wcześniej  ).

6. Nie pamiętam jak ta mapa nazywa się na serwerze, ale przerobiona wersja tego ----->
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=540400213&searchtext=awp_lego

Gracze skarżą się, że zdarza się spawn w którym przez środek gracz widzi ramię przeciwnika wystające zza ściany( frag na start rundy) (2 osoba nie widzi przeciwnika)

7. Nie wiem czy to teraz potrzebne, ale np. z @ Punisher AWP-em gadaliśmy o rsach. Myślałem czy nie możnaby minimalnie ich przełużyć np. do 5-7 sec. Rozgrywka tak dalaj byłaby szybka a bardziej uprzyjemniłoby to grę dla tych przesiadujących tam dłużej osób ( takich jest więcej niż osób które powiedzmy chcą się na szybko rozgrzać - to AWP )

8. Jeśli jest taka możliwość myślę, że fajna opcja dodanie spadochronów dla vipów (albo zamiast tego brak dmg od upadku).

To to wsumie byłoby na tyle ode mnie. Ciekawi mnie co o tym myślicie.:banan::ghost:

#EDIT 1   Nikt się nie wypowiedział jeszcze to daje edit, przypomniało mi sie parę rzeczy:

9. Usunięcie zdobywania punktów na rozgrzewce.

Edited by SzymenPro

76561198203101273.png

Posted

1) Nie wiem nie spotkałem się z czymś takim ale nie wykluczam że się nie zdarza. 

2) Owa komenda jest tylko że pod /sm_ukryj 

3) Przyda się, tylko trzeba znaleźć plugin. 

4) Nie jestem pewien czy warto wam to dodawać, poczekam na Desnox'a 

5) Tak jak w punkcie 3, innym rozwiązaniem jest że zbindujesz sobie pod przycisk /sm_ukryj.

6) Muszę znać nazwę mapy by wysłać Desnoxowi zamiennik. 

7) Takie se jestem neutral 

8)) Serwer będzie przeciążony jeżeli dodamy spadochron więc odpada, co do fall damage'a myślę że będzie git.

9) Jestem na nie punkty na rozgrzewce jak najbardziej mogą zostać. 

• Lubię to! 2

ᕙ[・۝・]ᕗᕙ( • ‿ • )ᕗ୧(^ 〰 ^)୨

ʕっ•ᴥ•ʔっ(づ ̄ ³ ̄)づ

(*˘︶˘*).。*♡

(◕ᴗ◕✿)

^_^

Posted

1. Bugowały się dlatego bo były problemy z hostingiem, co oznacza rozłączenie z bazą danych.

2. już istnieje taka komenda pod sm_ukryj

3. da się zrobić

4. bez sensu

5. bez sensu, bo niektorzy to za bardzo wykorzystują.

6. można ogarnąć

7. też da się zrobić

8. Spadochron bez sensu. zero dmg od upadku można coś pomyśleć

9. przemyślę

• Lubię to! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...