Jump to content
VIP NA NASZYCH SERWERACH ZA DODANIE W NICKU ---> How2kill.pl
SzymenPro

Zlecenie avatar SzymenPro

Recommended Posts

Posted

1. Typ pracy (Avatar/Sygnatura itp.): avatar

2. Wymiary: jak na prof na steam i na forum

3. Tematyka (CS, Muzyka itp.): coś chilloutowego licze na kreatywność (nie związane z grami ) ( nie mam pomysłu na avatar, ten jest ściągnięty z neta)( licze na coś orginalnego ) ( raczej nie jakaś postać)

4. Kolorystyka: na pewno nie ciemny i nie ponury ( bardziej jasne barwy lub mieszane )

5. Napis/y: SzymenPro ( napis żeby był ale nie wyróżniał się za bardzo, ma być poprostu jako dodatek ) ( najlepiej jakby był w tle ledwo/lekko widoczny ( nie wiem jak to opisać ale można powiedzieć, że przesunięty na spód) + zależnie od tego jak pasuje do avataru lekko rozmazany)

6. Link pomocniczy: licze na kreatywność grafika

7. Dodatkowe informacje*: -

🙂

Posted (edited)

Poprosiłbym o konkretny temat, liczę na kreatywność, graficy to nie magicy, nie będą czy czytać z głowy co lubisz, a co nie. Dasz konkretny temat, będę mógł się tym zająć. 

@ SzymenPro

Edited by PeVse

Posted

Jakbyś się mógł zająć pracą super. Nie mam pomysłu na dokładną tematykę, żeby wiadomo było dokładniej co bym chciał rozbudowałem inne szczegóły. Co byś zrobił to by było dobrze.

Wszystko jedno co by było. Chillout ( np. jakiś krajobraz lub coś związanego z luzem / wakacjami ) + w tym zawrzeć resztę tego co napisałem.

Posted

@ SzymenPro Może to być np. coś z morzem? Ponieważ ciężko jest cokolwiek wymyślić mam pomysł, żeby było morze twój nick gdzieś tak na dole.

• Lubię to! 1

2G8yxpg.gif.e702f3b2d92efcbee02d808b1d3a9c6a.gif

Posted

Dobra już coś mam takie trochę na szybko ale mam nadzieje, że się spodoba. Jeżeli ma to tez być na forum to mogę dać jakiś efekt ale na steam musisz dać bez.

SzymenPro.jpg.ecc50b262aab8ea88c5deda42acccf01.jpg                      spacer.png     spacer.png

• Super! 1
  • Haha! 2

2G8yxpg.gif.e702f3b2d92efcbee02d808b1d3a9c6a.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...