Jump to content
VIP NA NASZYCH SERWERACH ZA DODANIE W NICKU ---> How2kill.pl
drenn

Gazetka How2Kill- maj

Recommended Posts

Posted (edited)

spacer.png

Bez zbędnego pitolenia, zapraszamy Was do majowej gazety w iście wystrzałowym stylu naszego intro!

ZMIANY W SZEREGACH HOW2KILL

AWANSE

- @ Salvatar Mirage #2stał się właścicielem only mirage 2 za swoje zaangażowanie. 

- Dzięki swej obecności i pomaganiu przy serwerach @ AZZTORMzostał multiadminem, a już kilka dni później awansował na junior administratora. 

- @ Bob Mirage #2świetnie sprawdził się jako admin i otrzymał awans na opiekuna only mirage 2.

- @ Witold Mirage #2otrzymał awans na opiekuna mirage 2 za swoją ciężką pracę. 

- W maju przyjęto do grona adminów only mirage 2 @ Stifciu Mirage #2 @ Varus Mirage #2 @ Limas Mirage #2@ Bastian Gniewny Mirage #2 oraz @ KisielZzz Mirage #2

- Do adminów areny przyjęto @ Jarek Pasza i @ Reqsuu Arena

- @ SzymenPro AWPzostał nowym adminem only awp.

DEGRADACJE

- Za złe wykonywanie obowiązków  @ Maciekstracił rolę admina mirage 2.

- @ Wierzbazostał zdegradowany za kary nieadekwatne do przewinień.

- Za złe zachowanie @ Ksanxsnie jest adminem mirage 2.

- Za brak reakcji na nieodpowiednie zachowania adminem only awp nie jest już @ Klucz Dynamometryczny

- @ SoniKbezustannie wdawał się w kłótnie z graczami za co dostał degradację z roli opiekuna only mirage.

- @ Diahaza wulgarne zachowanie stracił rangę admina serwera.

- @ GruBy#BRAMKAnie wykazywał aktywności na serwerze mirage 2 i nie jest już jego opiekunem.

- Za ignorowanie zbanowaneo gracza na multikoncie @ `WorstPlayer stracił rangę admina mirage.

REZYGNACJE

Z roli admina areny zrezygnował @ EMI

WITAMY WAS NOWI!

- Na początku miesiąca dołączył do nas mistrz celownika @ stasiukot

- Po długiej przerwie powróciła do nas szalona @ Paaulina :)

- Pozdrawiamy też fan pikachu @ BARTO

- Zawitał też prześladowca Azztorma czyli @ Rafael

KONKURSY

W maju mieliśmy dwa konkursy dla graczy naszych serwerów CS:GO oraz Minecraft, w których do wygrania były nagrody rzeczowe i pieniężne. 

Ale nie martwcie się! Mamy już nowy konkurs w którym do wygrania są świetne skórki do broni w Counter-Strike.

Jedyne czego się wymaga od uczestników to granie co najmniej 5 godzin  na jednym z serwerów,  których właścicielem jest @ Desnox,  posiadać konto na forum co najmniej 5 dni oraz udostępnić post naszej sieci na facebooku.

Szczegóły znajdziecie w temacie poniżej:

WAŻNE INFORMACJE 

W maju do naszych serwerów wprowadzono specjalny plugin, który chociaż ma dość proste zastosowanie, to powinien ułatwić grę zarówno adminom jak i zwykłym graczom.

Przy próbie wejścia na nasze serwery sprawdza on ilość godzin CS:GO, które zostały rozegrane na danym koncie.

Jeśli czas gry nie przekracza 60 godzin to gracz nie zostanie wpuszczony do gry.

Ma to zapobiegać problemom jakie miewają wszystkie sieci serwerów odkąd CS:GO jest za darmo. Przez nieustannie zakładane nowe konta steam, na których ludzie czitują czasem po prostu nie da się grać. 

Jedyne co Wy musicie zrobić to ustawić publiczny profil steam i wejść do serwera,  potem możecie ustawić ponownie profil prywatny (jeśli tak wolicie), ponieważ plugin zapisuje godziny kont w pamięci. 

Oby grało się Wam u nas coraz przyjemniej!

DARMOWE GIERKI

Od dawna przeczesujemy dla Was wiele stron internetowych dotyczących gier video, by dać Wam znać o darmowych tytułach jakie możecie zgarnąć.

Gog, steam, origin, epic games, sklep nintendo, microsoft store, playstation store, nawet strony z grami typu indie.

To wszystko po to byście mogli nieustannie powiększać swoje biblioteki gier 🙂

zapraszamy wszystkich Januszy i Wszystkie Grażyny po darmowe gry!

https://how2kill.pl/forum/341-darmowe-gry-do-odebrania/

REDAKCJA

W tym miejscu należą się wszystkim przeprosiny,  gdyż z czystej sklerozy zapomniałem umieścić głosowanie do naszego plebiscytu "najlepszy z najlepszych".

Dlatego wyjątkowo w czerwcu temat pojawił się już na początku miesiąca i zapraszam serdecznie do brania udziału w zabawie.

WYWIADY

W maju jak co miesiąc zrealizowano tylko jeden wywiad, zdaje się jednak,  że trzeba będzie nieco przyspieszyć tempo,  ponieważ krótko po nim nastąpił wysyp chętnych do udzielania kolejnych wywiadów. 

Muszę przyznać,  że jestem zaskoczony i bardzo zadowolony. Czekajcie zatem na wiadomość, a jeśli odpowiedzie to liczcie się z przesłuchaniem 🙂

MISTRZOWIE OBIEKTYWU

A kogo my tu mamy? Ach to nasze papużki nierozłączki!

IMG_20200424_191804_427.jpg

No czyż nie wyglądają uroczo?

SŁOWEM KOŃCOWYM

Przykro jest to pisać,  jednak to już niestety koniec. Nie jest to arcydzieło pod względem jakości czy wielkości,  mam jednak nadzieję,  że posilicie się tą niewielką ilością informacji. 

Edited by drenn
  • Lubię to! 2
  • Super! 13
  • Haha! 1

spacer.png

Posted

Co  prawda szybko i skromnie by aż tyle sie nie działo ale i tak pięknie ❤️

Posted

Świetna gazetka! Bardzo przyjemnie się ją czytało i już nie mogę się doczekać kolejnej 😄

Posted

Baaardzo fajnie się czyta! ^^

Posted

Nie patrząc co jest na samej górze od razu odpaliłem video i znowu mi rozsadziło uszy xd. A tak na poważnie, super zrobiona gazetka ( ładna, estatyczna ), bardzo przyjemnie się czytało😄

Posted

Świetnie wykonana praca, oby tak dalej 🙂

106202446_583694682289536_2220960883417144389_n.png.b3d81c9910d3386ac51c531e3492a912.png

Posted

Szkoda, że zostałem pominięty, ponieważ w maju też awansowałem na rolę administratora, ale może to jakiś błąd i tyle. Gazetka moim zdaniem jest przejrzysta, fajnie się ją czyta i czekam na kolejne gazetki 😄

Posted

Świetna gazetka, tak trzymaj!💪

Posted
9 godzin temu, Limas napisał:

Szkoda, że zostałem pominięty, ponieważ w maju też awansowałem na rolę administratora,

Zwróciłem uwagę na datę dodania podania, czyli 30 kwietnia, ale Przyjęto cię 5 maja.

Już poprawione 😚

• Super! 1

spacer.png

Posted

Gazetka super ☺ fajnie się czyta ☺

Aa teraz chwila prawdy ....

Czuję się bardzo wyjątkowo xD 

Dzięki @ drenn

• Super! 1

Posted
W dniu 6.06.2020 o 21:32, drenn napisał:

REZYGNACJE

Z roli admina areny zrezygnował @ EMI

RIP [*]

Fajnie się czyta, dzieje się dużo więcej niż się wydaje 🙂

| ASRock Z370 Extreme 4 | i5-8600K | Gigabyte GTX1060 6GB G1 Gaming | Ballistix Sport 16GB DDR4 | Tagan BZ Series 900W |

| Modecom Volcano Lanparty | Razer Basilisk | HyperX Cloud |

2uo1990.png.84656e203f5d3cf10123493243ff0f0c.png

Posted

Wcale nie tak mało znów informacji 😄 jak zawsze coś się dzieję 😆
Lajkk za prace i poświęcony czas 🙂

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

Posted

Troszkę krótka gazetka, ale dla osoby takiej jak ja, która zajrzała po dłuższym czasie na plus.

Pozdro 600.

76561198073856646.pngAddFriend.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...