Jump to content
VIP NA NASZYCH SERWERACH ZA DODANIE W NICKU ---> How2kill.pl

Recommended Posts

Posted

Proponuje dodać komendę !s czyli sugestie i gracze będą mogli napisać co dodać i jakieś uwagi bo nie każdy jest na forum.

 

Proponuje dodać tag Clanu np. Ten kto będzie chciał tag swojego Clanu będzie mógł napisać do administracji coś tworzenia tagu i przywileje rangi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted

Bez sensu. Jeśli ktoś jest w jakimś klanie to niech sobie ustawi tag w grze. A na forum jest to moim zdaniem nie potrzebne bo administratorzy byli by zawaleni robotą, a nic by to nie zmieniło w funkcjonowaniu forum.

 

Jeśli graczowi zależy na serwerze na którym gra, to bez problemu znajdzie czas na założenie konta na forum i napisaniu sugestii.

  • Lubię to! 1

xd.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted

Połączyłem ci jedynie 2 ostatnie posty w 1 ze względu, iż są takie same, oraz nie było jeszcze takiej propozycji, poprzednie zaś odrzuciłem, ponieważ mamy już system anty-cheatowy, zresztą został on już wprowadzony na jakiś czas lecz średnio się spisywał.

 

Następnym razem pisząc propozycje zbierz proszę wszystkie myśli w jeden post, bez tworzenia nie potrzebnego spamu "nabijając" sobie ilość postów do podania :v 

Zapraszam również do przeczytania regulaminu Forum <-- KLIK 

  • Lubię to! 3
  • Haha! 1

 

                                 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted

kolor propozycja odrzucoa.png

 

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie


 

                                 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
  • Create New...