Jump to content
VIP NA NASZYCH SERWERACH ZA DODANIE W NICKU ---> How2kill.pl
SzymenPro

[ODRZUCONE] Podanie UB Team SzymenPro

Recommended Posts

Posted
Wiek: 16
Steam ID: STEAM_1:1:121417772 
Czas, który możesz poświęcić na forum: dziennie 4-8h
Doświadczenie w byciu członkiem AntyCheat/UBT(opisz, jeżeli tak): Brak, ale wiem na czym polega i co trzeba robić. Szczegóły, których nie wiem na pewno nauczę się szybko.
Dlaczego akurat Ty?: Brakuje nam osób w UB Team ( jest tylko 1 ),myslę, że mam dobre doświadczenie w ocenianiu cheatów ( łacznie 7 miesięcy jako admin, tutaj 1 miesiąc ), w csgo nabite przeze mnie -1750h i cs 1.6 2k h ( na steamie nie mam, grałem w wersji non-steam ), duża ilość zaliczonych overwatchy. Ogólnie chcę pomóc, od najbliższego tygodnia mam wręcz za dużo wolnego czasu, dużo siedzę na forum i dostępny jestem większość dnia. Ponadto mówiąc chciałbym się bardziej zaangażować i spróbować czegoś więcej niż admin serwera.
W skali [1-10] jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: 8-9/10
Czy używałeś kiedykolwiek niedozwolonych programów ułatwiających rozgrywkę (jeśli tak to jakie)?:Nie, ale jeśli chodzi o znajomość rodzajów cheatów i działanie to ogarniam, ze względu na styczność z osobami cheatującymi.
Kontakt: fb, steam, dsc ( tutaj linków nie podaje )
  • Lubię to! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted

Jesteś zbyt krótko u nas żeby dać Tobie szanse na ub team. Po drugie, popraw aktywność na awp, bo sam nawet powiedziałeś że ostatnio mało tam przebywasz.

  • Lubię to! 3
  • Przykro mi 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted

kolor podanie odrzucone.png

 

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
  • Create New...