Jump to content
VIP NA NASZYCH SERWERACH ZA DODANIE W NICKU ---> How2kill.pl
SzymenPro

[ODRZUCONE] Podanie UB Team SzymenPro

Recommended Posts

Posted
Steam ID: STEAM_1:1:121417772 
Czas, który możesz poświęcić na forum: dziennie 4-8h
Doświadczenie w byciu członkiem AntyCheat/UBT(opisz, jeżeli tak): Brak, ale wiem na czym polega i co trzeba robić. Szczegóły, których nie wiem na pewno nauczę się szybko.
Dlaczego akurat Ty?: Brakuje nam osób w UB Team ( jest tylko 1 ),myslę, że mam dobre doświadczenie w ocenianiu cheatów ( łacznie 7 miesięcy jako admin, tutaj 1 miesiąc ), w csgo nabite przeze mnie -1750h i cs 1.6 2k h ( na steamie nie mam, grałem w wersji non-steam ), duża ilość zaliczonych overwatchy. Ogólnie chcę pomóc, od najbliższego tygodnia mam wręcz za dużo wolnego czasu, dużo siedzę na forum i dostępny jestem większość dnia. Ponadto mówiąc chciałbym się bardziej zaangażować i spróbować czegoś więcej niż admin serwera.
W skali [1-10] jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: 8-9/10
Czy używałeś kiedykolwiek niedozwolonych programów ułatwiających rozgrywkę (jeśli tak to jakie)?:Nie, ale jeśli chodzi o znajomość rodzajów cheatów i działanie to ogarniam, ze względu na styczność z osobami cheatującymi.
Kontakt: fb, steam, dsc ( tutaj linków nie podaje )
  • Lubię to! 1

Posted

Jesteś zbyt krótko u nas żeby dać Tobie szanse na ub team. Po drugie, popraw aktywność na awp, bo sam nawet powiedziałeś że ostatnio mało tam przebywasz.

• Lubię to! 3
  • Przykro mi 1

Posted

kolor podanie odrzucone.png

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...