Jump to content
VIP NA NASZYCH SERWERACH ZA DODANIE W NICKU ---> How2kill.pl

Recommended Posts

Posted

spacer.png

Pojawił się ochotnikdo pytań! Kolejną nominowaną osobą jest  @ Casp3rCzas na zadawanie pytań macie do 30.06.2020, do godziny 20. 

Zasady:

Pytania poprzedzamy znakiem [P], zaś odpowiedzi znakiem [O].

Przykład:

[P] Ile masz lat?

[O] Dwanaście.

Pamiętajcie o regulaminie!

Link znajdziecie poniżej:

• Lubię to! 2
  • Super! 1
  • Przykro mi 1

spacer.png

Posted

To jeszcze raz 🙂

[P]: Jak tam idzie w collegu?

[P]: Czy zamierzasz wrócić jeszcze do adminowania?😀
 [P]: Cs czy Valorant?
 [P]: Jak wabi się twój pies?
 [P]: Co lubisz robić w czasie wolnym oprócz gry na komputerze? ( min. 3 )
 [P]: Jakie jest twoje największe hobby?
 [P]: Opisz swój sprzęt ( nazwa ) (komputer, karta graficzna, procek, myszka, klawiatura, podkładka, słuchawki ) : >

[P]: Czy kiedyś chciałbyś zostać proplayerem?
 [P]: Twój ulubiony cs-proplayer
 [P]: Mówisz dobrze po Polsku, Angielski, .............. (czy jest cos jeszcze?) : >

[P]: Jeśli miałbyś wybierać wolałbyś mieszkać w Polsce czy w Anglii?

[P]: Czy miałeś / masz dziewczynę?

[P]: Jakie jest twoje największe marzenie?

[P]: Gdybyś mógł cofnąć / naprawić 1 rzecz z przeszłości co by to było?

[P]: Ulubiony wokalista / wokalistka i ulubiona piosenka : >

[P]: Gdybyś wygrał milion złotych jak / na co byś je wydał, w co zainwestował?

😎

• Super! 1

Posted (edited)

[P] uprawiasz jakiś sport?

[P] z czym wiążesz swoją przyszłość?

[P] odszedłeś z GE, potem z H2K (miałeś tu dużo, więcej niż na GE) chciałeś wrócić na GE pisząc coś w stylu ,,to jedyna taka sieć na której jest taka atmosfera'' czy jakoś tak. Tam cię nie chcieli, a teraz słyszałem że chcesz wrócić na H2K. Nie uważasz tego za hipokryzję z twojej strony? (Proszę o długą i wyczerpująca odpowiedź, dlaczego tyle razy zmieniłeś sieć i czy to prawda że chcesz wrócić)

[P] dlaczego Anglia?

[P] pijesz alkohol bądź palisz?

[P] ulubione danie?

Edit: 3 pytanie nie jest żadną formą ataku w twoją stronę, poprostu jestem ciekawy, więc proszę nie czuj się w jakikolwiek sposób urażony 

Edited by Ezik96
  • Lubię to! 1

Posted

[P] Kiedy masz urodziny? (miesiąc, dzień)
[P] Czy wrócisz kiedyś na How2kill?
[P] Co u Ciebie słychać odkąd częściej się nie pojawiasz? 
[P] Jakie hobby?
[P] Jaka praca? Jeśli takową posiadasz
[P] Jesteś w związku? Jeśli tak to jak ma wybranka na imię?
[P] Za czym lub za kim najbardziej tęsknisz?
[P] Jakie masz o mnie zdanie? 
[P] Ulubiony napój?
[P] Co robisz w wolnym czasie?
[P] Jakie plany na przyszłość? 
[P] Jak tam pogoda u Ciebie? 

Pozdrawiam 😄

• Super! 1

Posted (edited)

@ SzymenPro

[P] : Jak tam idzie w collegu?

[O] : Bardzo dobrze mi idzie, zrobiłem wszystkie zadania, teraz czekam na wyniki które będą za 2 miesiące, i się zobaczy czy przejdę dalej 

[P] : Czy planujesz jeszcze wrócić do adminowania?

[O] : Mam taki zamiar, ale narazie chce udowodnić że naprawdę wróciłem, bo zawiodłem bardzo ważne osoby, @ AZZTORM@ Desnoxi wielu innych, chce pokazać że to był mój jedyny błąd, i to się nie powtórzy, i mam zamiar to udowodnić, skoro jestem na tym pytaniu to tutaj publicznie przy wszystkich chciałbym przeprosić wszystkich którzy mi zaufali, a ja ich oplułem w twarz.

[P] : Cs czy Valorant?

[O] : W sercu mam Cs, to jest gra w której spędziłem dużo godzin, i poznałem naprawdę dużo fajnych osób, Valoranta lubię sobie pograć, ale ta gra nie dała mi tego co Cs

[P] : Co lubisz robić najbardziej w wolnym czasie oprócz grania na komputerze?

[O] : Lubie grać w piłkę nożną, gram na pozycji bramkarza, tak jak mój tata , oglądać mecze z csa, żeby się udoskonalać, i uczyć się języków obcych 

[P] : Twoje największe zainteresowania ( min. 3 )

[O] : Piłka Nożna, E-Sport, Dziewczyny

[P] : Jak wabi się twój pies? : >

[O] : Wabi się Chucky, jak laleczka Chucky (to nie mój pomysł tylko rodziców xD)

[P] : Jakie jest twoje największe marzenie ?

[O] : Moje marzenie to zostać profesjonalnym graczem CS:GO, wiem że to nie typowe, ale wiem że mi się uda, mam determinacje, i to co potrzeba, tylko brak mi czasu, bo też studiuje.

[P] : Co chciałbyś osiągnąć w życiu ?

[O] : W życiu chce osiągnąć jak najwięcej, mieć fajną dziewczynę z którą się ożenię, kupić fajny dom, mieć dzieci, 

[P] : Czego najbardziej żałujesz w życiu ?

[O] : Jest dużo takich rzeczy, najbardziej że nie poszedłem na pogrzeb dziadka, w tym roku pojechaliśmy do Polski żeby go pożegnać, miał tylko 2 tygodnia życia, jak umarł, to rodzice nie chcieli żebym poszedł na pogrzeb, mimo to że miałem 18 lat, i sam mogłem decydować, to rodzice chcieli żebym zapamiętał go tak jak go pamiętam, chciałem go pożegnać jak dobry wnuk.

[P] : Dobrze mówisz po Polsku, Angielsku, ............ ( czy jest coś jeszcze : >)

[O] : Po Polsku dobrze mówię, zdarza się że coś powiem źle, ale potem ktoś mnie poprawi, a jak miał bym coś napisać po Polsku, to mógłbym mieć mały problem, po Angielsku najlepiej rozmawiam i pisze, też znam Francuzki, nie tak jak kiedyś, ale słówka zapamiętałem bardzo dobrze.

[P] : Jakbyś miał wybrać to wolałbyś mieszkać w Angli czy w Polsce ?

[O] : Zdecydowanie w Polsce, bo Polska ma to coś co przyciąga, ładne dziewczyny, jedzenie itp, Anglia też jest fajna ale tam moim zdaniem Anglicy dopieprzają się do Polaków, że zabieramy im prace itp

[P] : Opisz swój sprzęt ( nazwa ) (komputer, myszka , podkładka, słuchawki, karta graficzna, procek, klawiatura)

[O] : 

CPU: Intel Core i5 - 7400 @ 3.00GHz, 

GPU: Radeon RX 460 Graphics, 

RAM: 16.0GB

MOBO: H110-PLUS (LGA1151)

Monitor: Asus VE228 60Hz

Mouse: SteelSeries Rival 100

Keyboard: GAMEMAX Typhoon Backlit

Mousepad: SteelSeries QcK+

Headphones: Kotion Each G2000

[P] : Czy chciałbyś zostać proplayerem : >  ?

[O] : Tak, to jest mój cel, od dziecka dużo grałem, nie wychodziłem z domu, bo to jest część mojego życia, wiem że to mi się uda, tylko potrzeba czasu

[P] : Ulubiona broń i mapa w csie

[O] : Moja ulubiona broń to AWP, bo jednym strzałem można zabić wroga, i tak w każdej grze FPS, czułem się snajperem, a mapa to nie mam najbardziej ulubionej, ale powiem Mirage

[P] : Twój ulubiony cs-proplayer

[O] : PaszaBiceps, to on poświęcił się dla Csa, miał rodzinę, a zamiast iść do normalnej pracy, to on wierzył, że scena Csa będzie większa, i teraz jest w takiej pozycji jakiej jest, i on jest dobrym przykładem żeby wierzyć w swoje sny  

[P] : Masz / miałeś kiedys dziwczynę ? : >

[O] : Po co dziewczyna skoro mam rękę ( ͡° ͜ʖ ͡°), a tak naprawdę to nigdy nie miałem, chciałem z paroma się umówić, no ale jestem nieśmiały, i nie wiem jak zacząć, bo boje się że dziewczyna da mi kosza, albo że nie będę miał pytań i zrobi się niezręcznie.

[P] : Gdybyś wygrał milion złotych co byś za nie kupił ( jak / w co byś je zainwestował) ?

[O] : Napewno część bym dał na cele charytatywne, kupiłbym potężny komputer i setup, samochów Dodge Challanger z 1970 bym kupił, część na H2K bym dał, a reszta to bym oszczędził 

[P]: Ulubiony wokalista / wokalistka i ulubiona piosenka : >

[O] : Z Polski napewno Paktofonika - Jestem Bogiem, zawsze byłem i jestem fanem rapu i hip-hopu, a to piosenka ma dla mnie duże znaczenie, bo nauczyła mnie żeby być sobą, i że każdy z nas jest bogiem własnego życia, nikt inny. A anglojęzyczny raper to Eminem, jego styl rapowania, i przekaz, sprawia ze milo mi sie go slucha i mozna sie usmiac

@ Ezik96 Dr

[P] uprawiasz jakiś sport?

[O] : Tak uprawiam, Piłka nożna, tennis stołowy, tennis, badminton

[P] z czym wiążesz swoją przyszłość?

[O] : z csem i piłką nożną 

[P] odszedłeś z GE, potem z H2K (miałeś tu dużo, więcej niż na GE) chciałeś wrócić na GE pisząc coś w stylu ,,to jedyna taka sieć na której jest taka atmosfera'' czy jakoś tak. Tam cię nie chcieli, a teraz słyszałem że chcesz wrócić na H2K. Nie uważasz tego za hipokryzję z twojej strony? (Proszę o długą i wyczerpująca odpowiedź, dlaczego tyle razy zmieniłeś sieć i czy to prawda że chcesz wrócić)

[O] : Szczerze, to wiem że zjebałem, dostałem tutaj więcej niż ge, a oplułem twarz ludzi którzy mi ufali, to była zła decyzja, jestem człowiekiem, uczę się na błędach, jedynie co mogę zrobić to przeprosić i pokazać że mi zależy

[P] dlaczego Anglia?

[O] : Mój Tata postanowił, lepsze zarobki, więcej pracy było, i język angielski jest łatwiejszy do opanowania, dlatego Anglia 

[P] pijesz alkohol bądź palisz?

[O] : Alkohol pije, piwo dziennie bo dobre na nerki, jak coś mocniejszego to tylko okazjonalnie, jak wódka, whisky itp, co do palenia, to jak mój dziadek umarł, to obiecałem sobie że nigdy nie zapale papierosa, i tak nie paliłem, ale to kolejny powód dlaczego nie palić.

[P] ulubione danie?

[O] : Rosół

@ Chingy

[P] Kiedy masz urodziny? (miesiąc, dzień)
[O] : 24/01/2002

[P] Czy wrócisz kiedyś na How2kill?

[O] : Stary, wróciłem dawno, tylko teraz trzeba pokazać że mi zależy, bo na szacunek i zaufanie muszę odpracować

[P] Co u Ciebie słychać odkąd częściej się nie pojawiasz? 
[O] : Dobrze, staram się wypowiadać w dobrych działach, żebym warna nie wyrwał :))

[P] Jakie hobby?

[O] : Piłka nożna, E-Sport

[P] Jaka praca? Jeśli takową posiadasz

[O] : Aktualnie nie mam pracy, jak minie mi kwarantanna, bo musiałem jechać do polski, to szukam pracy, kiedyś pracowałem jako zmywak w restauracji 

[P] Jesteś w związku? Jeśli tak to jak ma wybranka na imię?

[O] : Nie jestem, i nigdy nie byłem, nieśmiałość i brak pewności siebie powoduje że nie mogę podejść i zagadać

[P] Za czym lub za kim najbardziej tęsknisz?

[O] : Za moim dziadkiem, który umarł w tym miesiącu, dlatego pojechałem do polski, żeby go pożegnać.

[P] Jakie masz o mnie zdanie?

[O] : Nie znam ciebie zbyt dobrze, ale wydajesz się spoko, wyluzowany, trzeba się lepiej poznać :)))

[P] Ulubiony napój?

[O] : Red Bull

[P] Co robisz w wolnym czasie?

[O] : Słucham muzyki, albo oglądam mecze w csie

[P] Jakie plany na przyszłość? 

[O] : Napewno przeprowadzić się do Polski, znaleźć dobrą prace, i poznać fajną dziewczynę, w końcu Polska słynie z ładnych dziewczyn 

[P] Jak tam pogoda u Ciebie? 
[O] : 4 dni pod rząd gorąco, a teraz normalnie, nie za zimno i nie za ciepło

Dzieki za pytania :)))

Edited by Casp3r
  • Lubię to! 2
  • Super! 3
  • Haha! 1

76561198192598779.png

1085468987_JestemBogiemgif.gif.1e7bcfd47f58e237504df905c4d661d3.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...