Jump to content

Ranking Serwerowy!

Już nie musisz wchodzić na serwer żeby zobaczyć czy ktoś cię wyprzedził w topce!
miej wszystko pod ręką wchodząc na naszą stronę ze statystykami ! Kliknij
Poniżej, aby przejść do strony!.

Przejdź do strony

Nowy szablon na forum

Pojawił się nowy styl, a wraz z nim nowe możliwości rozwoju dla naszej sieci! Zajrzyj do
poniższego tematu, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Czytaj wiecej

Nowy szablon na forum

Pojawił się nowy styl, a wraz z nim nowe możliwości rozwoju dla naszej sieci! Zajrzyj do
poniższego tematu, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Czytaj wiecej
VIP NA NASZYCH SERWERACH ZA DODANIE W NICKU ---> How2kill.pl
The Denver

[PRZYJĘTE] Podanie na Moderatora - The Denver

Recommended Posts

Posted (edited)

Na początku chciałbym porównać siebie do wymagań. 

WYMAGANIA:

- Minimum 16 lat. - Lat 19.

- Minimum 145 sensownych postów. Jest więcej.

- Znajomość regulaminu na poziomie bardzo dobrym. W jakimś stopniu przyczyniłem się do powstania tych regulaminów. Moderatora, jak i forum. 

- Brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie. Brak.

- Umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i opanowanie. Myślę, że posiadam tą umiejętność. 

- Znajomość ortografii. Poziom dobry, każdemu zdarzy się pomylić. 

- Dobra opinia wśród użytkowników. Już od Was zależy. 

- Aktywność na forum. Może i ostatnimi czasy nie pisałem zbytnio jakichś postów. Lecz forum jest monitorowanie przez moją osobę już od bardzo długiego czasu. 

Nick: @ The Denver
Imię: Szymon.
Czas, który możesz poświęcić na forum: 3 godziny patrzenia się na stronę dziennie.  Oczywiście czasy są takie, że nie problem zerknąć co się dzieje na urządzeniu mobilnym.  Więc, na każde zawołanie jestem do dyspozycji. 
Doświadczenie (opisz,  jeżeli tak):  Doświadczenie posiadam, nie raz pełniłem już taką funkcję. Bardzo chciałbym się rozpisać w tym wątku, lecz nie wiem w sumie co napisać booo to nie jest nic trudnego 😏
Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem?: Chciałbym zacząć z powrotem współprace z How2Kill, pomagać, podrzucać pomysły oraz zacząć na nowo opiekować się areną 1vs1. Tak jak było za czasów innego właściciela i roku 2019. 
Kontakt: Meesenger, pw forum. Discord również. 

Pozdrawiam. Kto pyta, nie błądzi. 

Edited by The Denver
  • Woow! 1
  • Haha! 1

Posted

Ja jestem osobiście neutralny temu podaniu, napisałeś podanie od tak, od dłuższego czasu nie widać Cię w ogóle abyś żył na tym forum, chodzi mi o to że aktywność zerowa i nagle benc i podanie na moderatora, powypowiadaj się między użytkownikami przez jakie czas, bądź aktywny a będę na tak.

Powodzenia 😉

• Super! 1

76561198073856646.pngAddFriend.png

ns5Pg2z.png

Posted (edited)

Tak:

Doświadczenie ma bardzo duże, znam się z nim bardzo długo i nie raz widziałem go w akcji i naprawdę chłop wie co robi. 

Jak narazie jakoś mega aktywnego konta nie ma ale dajcie mu tydzień to on to odrobi i nadrobi iść nie będzie z niczym problemu. Obojętnie z jaką ma rangę to i tak będzie zapierdzielać. No i ma swoje lata, wiec nie będzie zachowywał się jak 10 latek.

Edited by Mseku
  • Super! 1
  • Haha! 1

Posted

Z pewnością pomoc się przyda. Tym bardziej, że jest okres wakacyjny i nie każdy spędza tyle czasu przed kompem by mieć częsty wgląd na to co się dzieje. 
Jestem za okresem próbnym dla tego jegomościa. 

• Super! 1

Amor Patriae Nostra Lex

2f5a48b9afe1a2d7.gif

Jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa... ;]

Posted

Jak to ja, byłem tu gdy już wcześniej posiadał moderatora i wywiązywał się ze wszystkiego. 

Chłopak opanowany i konsekwentny, zawsze tu był gdy mógł i robił co mógł. Ja nie widzę przeciwwskazań. 

Poprzednio odszedł przez nawał nauki i zapowiedział, że wróci gdy nadrobi zaległości. 

Jak napisał,  tak zrobił.  Mamy wakacje i jest podanie, zamiast żebrania o rangę na pw u @ Desnoxco też jest ważne. 

Ja bym brał (bez skojarzeń zboki :D)

Mam nadzieję,  że zdałeś do następnej klasy @ The Denver ARENA xD

• Lubię to! 1
  • Super! 1
By The Denver,

Tak, haha. Zdałem, jeszcze rok męczarni mi został.

spacer.png

Posted

No proszę bardzo! 

Doświadczenie. 

Na poprzedniej sieci wywiązywałeś się ze swoich obowiązków bardzo dobrze, więc liczę, że tutaj będzie tak samo. 

Możliwe, że to tylko moje zrzędzenie, ale wydaje mi się, że mogłeś to podanie lepiej napisać.

Podsumowując jestem na TAK. Powodzenia! 

• Super! 1

giphy.gif

Posted

kolor podanie przyjete.png

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie

• Super! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...