Jump to content

Ranking Serwerowy!

Już nie musisz wchodzić na serwer żeby zobaczyć czy ktoś cię wyprzedził w topce!
miej wszystko pod ręką wchodząc na naszą stronę ze statystykami ! Kliknij
Poniżej, aby przejść do strony!.

Przejdź do strony

Nowy szablon na forum

Pojawił się nowy styl, a wraz z nim nowe możliwości rozwoju dla naszej sieci! Zajrzyj do
poniższego tematu, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Czytaj wiecej

Nowy szablon na forum

Pojawił się nowy styl, a wraz z nim nowe możliwości rozwoju dla naszej sieci! Zajrzyj do
poniższego tematu, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Czytaj wiecej
VIP NA NASZYCH SERWERACH ZA DODANIE W NICKU ---> How2kill.pl
kuba_

[ODRZUCONE] Podanie na admina

Recommended Posts

Posted (edited)
  • Imię, nick i steamID: Jakub, kuba STEAM_1:0:503636207
  • Coś o sobie: Jestem Jakub, mam 14 lat lubię grac w gry typu FPS moimi zainteresowaniami jest e-sport oraz jeżdżenie na rowerze/deskorolce.
  • Jakim czasem dysponujesz: Wydaje mi się, że mogę grać cały dzień (oczywścię z przerwami) ale wydaje mi się, że jak będzie mało osób to tak 3-4 godziny, żeby upilnować porządek panujący wtedy na serwerze
  • Link do GT: CLICK
  • Doświadczenie w administracji: Byłem administratorem na przeróżnych serwerach zaczynając od DeathRuny po HNS (oczywiście nie mam tam już admina bo zrezygnowałem)
  • Znajomość skali SM 1-10: 6-7/10
  • Posiadasz sprawny mikrofon?: Tak (na discordzie mnie słabo słychać)
  • Posiadasz konto ze statusem Prime?: Tak
  • Byłeś/aś kiedyś karany/a na sieci How2Kill?: Nie
  • Dlaczego ty?: Ponieważ będzie potrzebna pomoc innej osoby ponieważ serwer jest nowy więc gracze przykują na niego uwagę i będą wchodzić nie znając regulaminu zapewne będą go nie przestrzegać
  • Znajomość języka angielskiego 1-10: Nie wiem jaka jest u was skala, ale umiem płynnie się porozumieć z inną osobą po angielsku
  •  
Edited by kuba_

Posted

Niestety jestem na NIE. Podanie jest pisane na szybko. Na serwerze masz ledwo ponad 100min. Doświadczenie może i masz ale daj się poznać jeszcze.

• Lubię to! 2

2G8yxpg.gif.e702f3b2d92efcbee02d808b1d3a9c6a.gif

Posted

kolor podanie odrzucone.png

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...