Jump to content

Ranking Serwerowy!

Już nie musisz wchodzić na serwer żeby zobaczyć czy ktoś cię wyprzedził w topce!
miej wszystko pod ręką wchodząc na naszą stronę ze statystykami ! Kliknij
Poniżej, aby przejść do strony!.

Przejdź do strony

Nowy szablon na forum

Pojawił się nowy styl, a wraz z nim nowe możliwości rozwoju dla naszej sieci! Zajrzyj do
poniższego tematu, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Czytaj wiecej

Nowy szablon na forum

Pojawił się nowy styl, a wraz z nim nowe możliwości rozwoju dla naszej sieci! Zajrzyj do
poniższego tematu, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Czytaj wiecej
VIP NA NASZYCH SERWERACH ZA DODANIE W NICKU ---> How2kill.pl

Recommended Posts

Posted (edited)

Mity na temat Source 2

ZMIANA FIZYKI W CS GO

Dużo osób uważa, że razem z Surce 2 będziemy musieli się nauczyć od nowa bunnyhoppować, kontrolować spary'e itp. Okazuję się, że to nie jest prawda. Zmiany w fizyce gry mają obejmować jedynie modele (np upadek po śmierci) i przedmioty, którymi jesteśmy w stanie poruszać w grze. Jednak nie możemy być w 100% pewni, Valve może nas zaskoczy i odświeży profesjonalną scenę.

SPADEK FPS'ÓW GRACZOM Z SŁABSZYM SPRZĘTEM

Oczywiście jest, to nie prawda. Surce 2 ma właśnie ułatwić rozgrywkę przez zwiększenie fps'ów graczom ze słabym sprzętem, gracze z lepszym sprzętem mogą odczuć mały przyrost fps'ów do max 10 fps'ów.

Potwierdza, to Half Life (sorry, jeśli źle napisałem) na VR czyt. wirtualnej rzeczywistości, który by nie wyszedł, gdyby nie SM 2, bo przy takiej grafice i w dodatku na VR nie byłaby grywalna.

To by było na tyle, ale postaram jeszcze coś znaleźć, bo już pisałem o tym na innym forum, więc jak tylko znajdę mój post zrobię drugą część, jeżeli się przyjmę pierwsza :).

@ Bob Mirage #2 Właśnie tak miałem w tym innym poście, ale poprzedni temat miał nazwę

"SurceMod 2", więc myślałem, że to jednak taka nazwa jest 

Edited by 'ˢᵉᵛᵉᶰ'

Posted

Silnik nazywa się "Source 2", nie "Sourcemod 2". Sam temat jest jednak dość ciekawy. 

• Lubię to! 1

Posted

Nie ma się co napalać, bo już miesiąc temu Valve pisało,  że nie da rady z tym silnikiem zbyt prędko. 

• Przykro mi 1

spacer.png

Posted

Valve napisało że nie da Source 2 bo pracy w workshopie wymagały by pracy, a jest ich dużo, więc trochę szkoda by było jeżeli trzeba było je wszystko usunąć, no ale cóż może Valve coś tam poprawi czas pokaże 

76561198192598779.png

1085468987_JestemBogiemgif.gif.1e7bcfd47f58e237504df905c4d661d3.gif