Jump to content

Cs 1.6 Only DD2

Zapraszamy na Serwer Only DD2 1.6!!!
Kliknij Poniżej, aby przejść do działu Cs 1.6 DD2!.

Przejdź do działu

Antycheat na naszych serwerach!

Wprowadziliśmy, antycheat'a na nasze serwery!
kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Czytaj wiecej

Nasz discord!

Dołącz do naszego discorda już dziś!
nasz serwer discord jest cały czas ulepszany, tak byście mogli miło spędzać u nas czas.

Dołącz teraz
Zztp0p How2Kill.pl

[UB] [HNS] Wniosek o anulowanie bana 2.0

Recommended Posts

Posted

Twój Nick: Zztp0p

Twój SteamID: STEAM_0:0:44072111

Nick admina banującego: Console

Serwer na którym zostałeś zbanowany: HNS

Powód otrzymania bana: BHOP

Pełna Data (Godzina, Dzień): 14.09.2020 23:10

Mapa: Seek_pixel_house

Opis Sytuacji: Jestem świadomy, że to moja druga prośba o UB także wiem, że moja wiarygodność spadła, lecz wytłumaczę sytuacje. Wszedłem sobie na wieczorny HNS, byłem 2 razy seeker'em przez pare rund sobie b-hopowalem. Gdy doszedłem do CT próbowałem bhopow bokiem i tyłem. BHOP bokiem mimo błędów udało mi się wykonać jeden konsekwentnie gdzie uzyskałem 270 velocity (podstawowe 250 vel) czyli praktycznie nic i dostaje bana. Zwykłe bhopy lewo-prawo z stafe'ami udaje mi się robić, konsekwentnie około 280 velocity z 3-6 b hopow max. Dlatego nie rozumiem dlaczego przy małej prędkości i lekkich błędach otrzymałem bana z konsoli. W cs'a gram od 2006 czyli praktycznie od zerówki. Global offensive od 2013, czyli 7 lat mam naprawdę ogromne doświadczenie, największe na serwerach z 128 tick rate zamiast 64 tick bo gorzej się na nich "kica", dlatego bhop wychodzi mi dość dobrze i mam w tym spore doświadczenie, lecz oczywiście zdaję się na decyzję administracji. Wgląd to klipa na dole :

Posted

Dostajesz ub, ale polecam nie robic zbytnio bu dopóki @ BlacK lub ja noe wrócimy do domu bo znowu antycheat moze dac ci bana. Pozniej sie zerknie na ac a zobaczy co jest nie tak

• Super! 1

Posted

gracz_ub.png

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...