Jump to content

Cs 1.6 Only DD2

Zapraszamy na Serwer Only DD2 1.6!!!
Kliknij Poniżej, aby przejść do działu Cs 1.6 DD2!.

Przejdź do działu

Antycheat na naszych serwerach!

Wprowadziliśmy, antycheat'a na nasze serwery!
kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Czytaj wiecej

Nasz discord!

Dołącz do naszego discorda już dziś!
nasz serwer discord jest cały czas ulepszany, tak byście mogli miło spędzać u nas czas.

Dołącz teraz
Mixon

[✗] RoundSound _ By Mixon

Recommended Posts

Posted

SiemA!

chcialem zaproponowac propke odnosnie rs link do mega wrzuty bo na zippy nei moge bo jestem za granica w Dani i blad jakis wyskakuje xd tutaj link do rsow polecam wgrac sztosik 😄 https://megawrzuta.pl/download/640d40e1a1631701b7bef96225d11a3d.html zaproponowalem propke bo weszlem na serwer a co to sie dzieje roundsounda nie ma wiec dzialam czekam na wypowiedzi zerknijcie mysle ze sie spodobaja 🙂 

• Lubię to! 2

Posted

Aktualnie nie mamy wgranych żadnych RS'ów na serwer, bo uważaliśmy to raczej za zbędne, co do paczki niektóre nutki są całkiem spoko 😉 Jednak chciałabym poznać zdanie reszty administracji oraz graczy serwera, czy w ogóle chcą aby zostały one wgrane 😉 

• Super! 1

Posted

Dzięki za propozycję. Mam tylko pytanie czy te rsy są Twoje, czy skopiowane z innego forum?
Dla mnie rs'y są zbędne, jednak też czekam na opinię innych. Jeśli będzie więcej osób które chca aby leciała jakaś muzyczka między rundami, wtedy można rozważyć propozycję. 
Pozdrawiam 😉 

Posted

Dla mnie zbędne, chociaż dużo graczy lubi muzyczke miedzy rundami zwłaszcza tych młodszych. +/-

Posted (edited)

Witam  ja mam roundsound off w trakcie gry dla mnie to  troche nie potrzebne.  roundsound nie pomaga raczej w niczym a moze zwiekszyc pingi. Dla mnie lepsza propozycja jest zamkniecie B i gornego trupa  do 9 graczy aby sie nie szukac z wycieczkowiczami bo tacy sie zdazaja.

moje zdanie na Nie

palenie scrolla  proponuje zablokowac 🙂

Edited by Pawel :]

Posted

Dla mnie jest to obojętne mi to nie przeszkadza czy są czy ich nie ma. 

Posted

Z tego względu, że dla większości osób RS'y są zbędne na serwerze, to na chwilę obecną odrzucamy propozycję. 

Posted

prop_odrz.png

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...