Jump to content

Cs 1.6 Only DD2

Zapraszamy na Serwer Only DD2 1.6!!!
Kliknij Poniżej, aby przejść do działu Cs 1.6 DD2!.

Przejdź do działu

Antycheat na naszych serwerach!

Wprowadziliśmy, antycheat'a na nasze serwery!
kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Czytaj wiecej

Nasz discord!

Dołącz do naszego discorda już dziś!
nasz serwer discord jest cały czas ulepszany, tak byście mogli miło spędzać u nas czas.

Dołącz teraz
Wolfie

[ODRZUCONE] Rekrutacja

Recommended Posts

Posted

Dzien dobry czy raczej czesc! Mam 13 lat i chcialbym zostac moderatorem poniewaz, duzo gram na serwerze na AWP (jestem 3 w topce), uwielbiam tych wspaniaych ludzi. Nawet jeden z nich namowil mnie na premium to kupilem. Sporo gram w csgo chociaz mam nie zbyt dobre rangi (mm:s5 wg:g4), ktore niedlugo poprawie na lepsze. Gram w csgo juz prawie 5 lat. A tu macie link do mojego profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198301614061/ . Mam nadzieje ze dostane ta prace! 🙂 

By AZZTORM,

Temat przeniesiony.

Edited

By AZZTORM,

Zapoznaj się z poniższą wiadomością, nie stosowanie się do poniższych zaleceń będzie karane!

J. Admin
Posted

Cześć, zdaje mi się że chciałeś składać podanie o admina serwera cs:go, które składamy tutaj: https://how2kill.pl/topic/4236-szybka-rekrutacja-na-admina-awp/

Kolejną sprawą jest zły dział + brak jakiegokolwiek wzoru, o wymaganiach już nie wspomnę.   <-- (przeczytaj wymagania przed ponownym złożeniem podania)

Zapoznaj się proszę z Regulaminem Forum  tak byś na przyszłość wiedział za co możesz zostać ukarany oraz czego nie wolno, Pozdrawiam! 

image.png.06b70dad41af9774967d33ad92cda397.png

image.png.89167d941f7e7cceb8f71cf1cf560abe.png

J. Admin
Posted

pod_odrz.png

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie

image.png.06b70dad41af9774967d33ad92cda397.png

image.png.89167d941f7e7cceb8f71cf1cf560abe.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...