Jump to content

Cs 1.6 Only DD2

Zapraszamy na Serwer Only DD2 1.6!!!
Kliknij Poniżej, aby przejść do działu Cs 1.6 DD2!.

Przejdź do działu

Antycheat na naszych serwerach!

Wprowadziliśmy, antycheat'a na nasze serwery!
kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Czytaj wiecej

Nasz discord!

Dołącz do naszego discorda już dziś!
nasz serwer discord jest cały czas ulepszany, tak byście mogli miło spędzać u nas czas.

Dołącz teraz
drenn

Assassins Credd Valhalla

Recommended Posts

Posted

Siemka dzieciaki. Czy ktoś już grał w Assassins Creed Valhalla i może mi opisać tę grę? Jest jakaś różnica w mechanikach, inne rodzaje zadań i inne tego typu rzeczy?

Warto kupić?

50639f9b09163.gif

Donator
Posted (edited)

Najlepszy assassin ze wszystkich części. Mam już 30h, a gram od niecałego tygodnia. Osobiście mogę powiedzieć, że jest to połączenie wszystkich najlepszych i najbardziej lubianych przez graczy elementów gry ze wszyskich części ( oczywiście w nowym wydaniu ). Grafika bardzo spoko jednak spore wymagania systemowe (mimo to nawet grając na niskich/średnich ma się fun z gry)(grafika jest tak zrobiona, że i na tych ustawieniach jest bardzo dobra). Co do mechaniki nie ma bardzo dużej różnicy w porównaniu z Odyseją, jednak jest o wiele więcej  umiejętności, "comb" i różnego rodzaju dodatkowych elementów rozgrywki (bez spoilerów). Myślę, że w Valhalli jest o wiele więcej do roboty niż w poprzednich wydaniach gry i nie wiem jak inni, ale moim zdaniem jest to najlepsza gra single player tego roku.

"Czy warto kupić?"   ------> nie ma co się zastanawiać xd🙂 <--- nie no @ drennzależy od ciebie, czy lubisz takie klimaty i rodzaj gameplayu (jak tak to wiadomo😉), jest to jednak moja osobista opinia, szczególnie, że jestem wielkim fanem assassina i przeszedłem wszystkie części xd, zależy co dla kogo.

Edited by SzymenPro
  • Lubię to! 1

Właściciel
Posted

Dzieciaczki i kto to mówił... 😛
Odnośnie AC Vanhalla mogę wypowiedzieć się tyle, że mechaniki itp wszystko z rodem Origins, Odyssey. Fabuła taka sobie polegająca na zawieraniu sojuszy i wykonywaniu misji - do serii z Enzio to się nawet nie umywa. Brakuję wspinaczki wg mnie, ale to nie jest problem jedynie tej części. Ogólnie pograć można, ale tyłka jakoś mocno nie urywa. Zakupiłem ją za około 60zł na miesiąc wykupując abonament Uplay +. W przeciągu miesiąca da się ją przejść spokojnie i liczę, że w tym czasie jeszcze ogram Watch Dogs Legion 😉
A i zapomniałem dodać wątku o grafice... Bez szały na full detalach. co prawda płynnie działa itp , ale no jakiejś rewelacji nie ma. 

• Lubię to! 1

Amor Patriae Nostra Lex

2f5a48b9afe1a2d7.gif

Jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa... ;]

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...