Jump to content

Cs 1.6 Only DD2

Zapraszamy na Serwer Only DD2 1.6!!!
Kliknij Poniżej, aby przejść do działu Cs 1.6 DD2!.

Przejdź do działu

Antycheat na naszych serwerach!

Wprowadziliśmy, antycheat'a na nasze serwery!
kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Czytaj wiecej

Nasz discord!

Dołącz do naszego discorda już dziś!
nasz serwer discord jest cały czas ulepszany, tak byście mogli miło spędzać u nas czas.

Dołącz teraz
Sandra

[✗] Może dodać mape . ?

Recommended Posts

Posted

Chciałam zaproponować administracji  rozważenie dodania np. de_inferno.  Mapy na przemian jest to jakies urozmaicenie gry mogące sciągnąc wiecej graczy na serwer. Można by zorganizowac ankiete cokolwiek czy wogole ktoś bylby chętny.

Pozdrawiam ;)

• Lubię to! 1

Posted (edited)

Jeśli chodzi o moje zdanie, to jestem przeciwna temu, aby dodawać nowe mapy na serwer, a co za tym idzie to również zmiana moda. Z doświadczenia wiem, że takie zmiany mogą znacznie osłabić aktywność na serwerze, bo nie każdemu dana mapa podpasuje, a jak już każdy wie to dd2 jest najbardziej lubianą mapą wśród graczy cs'a, więc zostawiłabym tak jak jest. Jeśli chodzi o ankietę, to teraz pytanie - ilu graczy z serwera w niej zagłosuje? U nas mało graczy z serwera ma tutaj założone konto, a jeśli już, to jest zupełnie nieaktywne, w takiej sytuacji głównie liczy się zdanie osób z serwera, a nie z poza, bo wtedy głosowanie byłoby co najmniej bez sensu i gdyby ta zmiana została wprowadzona pewnie u większości graczy pojawiłoby się zdziwnienie, więc jak dla mnie odpada. 

Edited by ~Justyna~
  • Lubię to! 1

Posted

Moim skromnym zdaniem jest to zbędne, większość graczy preferuje dd2 i tak jak napisała @ ~Justyna~DD2mogłoby to pogorszyć aktywność na serwerze. 

Jestem na NIE.

Posted

Only dd2 to only dd2. Ludzie wchodzą właśnie po to by grać na tej mapie i żadnej innej.

• Lubię to! 2

50639f9b09163.gif

Posted

prop_odrz.png

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...