Jump to content

Cs 1.6 Only DD2

Zapraszamy na Serwer Only DD2 1.6!!!
Kliknij Poniżej, aby przejść do działu Cs 1.6 DD2!.

Przejdź do działu

Antycheat na naszych serwerach!

Wprowadziliśmy, antycheat'a na nasze serwery!
kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Czytaj wiecej

Nasz discord!

Dołącz do naszego discorda już dziś!
nasz serwer discord jest cały czas ulepszany, tak byście mogli miło spędzać u nas czas.

Dołącz teraz
Sign in to follow this  
drenn

Powrót wsparcia dla starszych konsol

Recommended Posts

Posted

PS3-PSVita-PSP-Cover.jpg?time=1616485225

Ķilka tygodni temu świat konsolowców obiegla informacja o tym, że firma Sony rezygnuje ze wsparci dla Playstation 3 oraz Playstation Vita. Oznaczało to koniec kupowania gier na te urządzeniaw PS Store.

Mimo tego iż to PS4 od dawna jest najpopularniejszą konsolą, to jej starsze rodzeństwo nadal ma wielu użytkowników, zaś ci przypomnieli o swoim istnieniu poprzez negatywne opinie o takim zabiegu. 

 

Przez brak wsparcia straconoby dostęp do starszych produkcji i trzeba by uciekać się do piractwa aby je zdobyć. Dodatkowo mogą występować problemy z pobieraniem już wcześniej zakupionych gier.

 

Na szczęście firma posłuchał klientów i stwierdzono, że wsparcie dla starszych generacji konsol nadal będzie aktywne.

 

Niedawno powiadomiliśmy graczy, że latem tego roku planujemy zamknąć PlayStation Store na konsole PS3 i PS Vita. Po dalszej refleksji zrozumieliśmy jednak, że podjęliśmy złą decyzję. Dlatego dzisiaj z radością mogę powiedzieć, że utrzymamy PlayStation Store na urządzeniach PS3 i PS Vita. Funkcje sklepu PSP zostaną jednak wycofane 2 lipca 2021 r. zgodnie z planem. Początkowo decyzja o zaprzestaniu wsparcia dla PS3 i PS Vita zrodziła się z wielu czynników, w tym wyzwań związanych ze wsparciem handlowym dla starszych urządzeń i jednocześnie skupieniu naszych zasobów na nowszych urządzeniach, na których gra większość graczy. Teraz widzimy, że wielu z Was pragnie dalej kupować klasyczne gry na PS3 i PS Vita w dającej się przewidzieć przyszłości, więc cieszę się, że udało nam się znaleźć rozwiązanie pozwalające kontynuować działalność."

 


50639f9b09163.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...