Jump to content

Cs 1.6 Only DD2

Zapraszamy na Serwer Only DD2 1.6!!!
Kliknij Poniżej, aby przejść do działu Cs 1.6 DD2!.

Przejdź do działu

Antycheat na naszych serwerach!

Wprowadziliśmy, antycheat'a na nasze serwery!
kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Czytaj wiecej

Nasz discord!

Dołącz do naszego discorda już dziś!
nasz serwer discord jest cały czas ulepszany, tak byście mogli miło spędzać u nas czas.

Dołącz teraz
Desnox

Odchodzę, Zmiana właściciela.

Recommended Posts

Posted

Witajcie Moi kochani  @ Użytkownik

Wczoraj spotkała mnie przykra sytuacja, gdzie Valve odebrało mi dostęp do konta steam.

Brak opisu.

Jak do tego doszło? 

A więc sprzedałem swój stary telefon i kupiłem sobie nowy, ale zapomniałem zmienić numer tel na końcie steam zanim go sprzedałem ( mój nowy ma blokadę sim ) więc chcąc zmienić numer tel, byłem zmuszony aby napisać do valve ( inaczej się nie dało ), wię napisałem do ich support'u podając dosłownie wszystkie dane o jakie mnie poprosili.. Jedyne czego nie byłem wstanie im podać to był pierwszy mail który był na tym końcie, gdyż to konto dostałem w 2017 bo osoba która je założyła kończyła grać na kompie i ogólnie. Starałem się to konto odzyskać ale jak widac bez skutku.

w tamtej chwili odechciało mi się wszystkiego... na tym końcie miałem wydane lekko ponad kilka tysięcy euro. Dostęp do wielu witryn które opłacałem miesięcznie i które były mi bardzo potrzebne. 

Więc przechodząc do sedna tego tematu, podjąłem decyzję że kończę swoją przygodę z Cs'em jak i zje*anym valve.. ta firma nie otrzyma ode mnie ani jednego grosza.

Forum zostaję przekazane @ Wesoly

Chciałbym podziękować wam wszystkim za ten czas spędzony razem, za waszą pomoc którą od was otrzymywałem i ogólnie za wszystko.

Odkąd przejąłem How2kill to wiedziałem że zbudujemy super społeczność, nie było łatwo ale daliśmy radę! 

Wierze w to że @ Wesoly będzie kontynuować to co zaczeliśmy razem.

Mógłbym się rozpisać i wymieniać pokolei każdego, ale nie widzę w tym sensu, dlatego bo każdy tutaj był dla mnie ważny!

Pamiętajcie How2kill to coś więcej niż tylko sieć serwerów Cs:Go! How2kill to rodzina! <3

Po raz ostatni Życzę wam miłego dnia

Wasz kochany

Desnox <3 

• Super! 1
  • Woow! 3
  • Przykro mi 13

Posted

Szkoda Desnoksik :(((( Będzie nam ciebie brakować stary..

• Super! 1

Posted

Nie rozumiem oburzenia, taka polityka jest w każdej firmie.

Dla mnie to dziwne, bo ja mogłem bez problemu zmienić numer na nowy i to bez kontaktu ze wsparciem.

Ale może zmieniły się jakieś zasady...

Tak czy siak, uważam, że to posunięcie o rezygnacji ze steam jest pokierowane wybuchem złości, a nie logiką. Wielka szkoda.

• Lubię to! 4
  • Przykro mi 1

50639f9b09163.gif

Posted

Miałem szczerą nadzieje że znowu robisz nas w bambuko jak wczoraj rozmawialiśmy na tsie, bardzo mi jest przykro z tego powodu, Wesoły to godny zastępca, Desnox na zawsze w naszych serduszkach :heart:

Też nie rozumiem czemu miałeś konto którego ty nie stworzyłeś, tylko używałeś konta które nie zostało oryginalnie stworzone przez ciebie, no ale pewnie powody jakieś były.

Dzięki za wszystko, za nową szansę, zajebistą znajomość, i sprawianie uśmiechu na twarzy innych!  

Jak coś to jesteśmy w kontakcie, pisz śmiało jak coś :oczko:  

P.S: Wesoły, powodzenia ci życzę 

• Super! 1
  • Przykro mi 1

1085468987_JestemBogiemgif.gif.1e7bcfd47f58e237504df905c4d661d3.gif

Donator
Posted

image.png.71cf0085b07381d984353b7ea12feee0.png

Powodzenia @ Wesoly :winner:

• Lubię to! 2

Posted

:(((((((((((((

• Super! 1
  • Przykro mi 1

Właściciel
Posted

@ Desnox cóż mogę powiedzieć...

Jedna wielka szkoda. Mało kto wkładał tyle pracy, czasu, pieniędzy w rozwój serwerów i forum. Do końca ciężko mi było uwierzyć, że rzeczywiście chcesz to zostawić.
Jednym słowem ta wiadomość mnie "lekko" zszokowała i pozostawiła duży mętlik w głowie.
Zawsze mieliśmy w planach by wspólnie prowadzić sieć, nawet nam się to udało co widać po społeczności i serwerach jakie zostały tutaj stworzone.
Teraz gdy odszedłeś to już nie będzie to samo...
Cóż  zostaje mi życzyć powodzenia i mieć cichą nadzieję, że jednak wrócisz z czasem.
Oczywiście mam również nadzieję, że będziesz wpadał na pogaduszki czy to na ts, forum oraz discord bo dla nas nie jesteś zwykłym kolegą, wielu śmiało może powiedzieć, że jesteś jak rodzina.
Dostajesz też unikalną rangę myślę, że dobrze kojarzoną z Twoją osobą a mianowicie:

@ Szefuncio

Co dalej? Tak jak chciałeś będę starał się kontynuować to wszystko. Jak wyjdzie? Czas pokaże.
Z czasem może przyjadą jakieś zmiany większe czy też mniejsze, ale będę się starał by te zmiany wyszły jedynie na dobre.
Mam też nadzieje, że obecna społeczność mi w tym pomoże.

Tyle ode mnie, postaram się Ciebie nie zawieźć!

• Lubię to! 4
  • Super! 4

Amor Patriae Nostra Lex

2f5a48b9afe1a2d7.gif

Jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa... ;]

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...